Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Question Resterasyon olcak carimla ilgili

Sayin modlar ve yetkili diger arkadaşlar carim soyulmustu resterasyon için baya bekledikten sonra yanit geldi cariniz inlemeye alinacaktir bu sureçte beklemede kalin diye yazildi uzun suredir bekliyorum cevap gelmedi

benim askerlik surem geldi ayin 11inde askerlik subesine teslim olcam bu surecte internete olamicam eger eksik bişi yada yapmam gereken bişi varsa bana solermisiniz sonra zaman aşimindan ticketimi kapatmayin lutfen ne gerekiyorsa rica etsem bakarmisiniz.

#UBX-268-79810

Guncell lutfen yardim edin

Yardim edin lutfen HEMEN incelenmesi için demiyorum SIRAM NEYSE O ZAMAN İNCELEYIN benim yapmam gereken bişi varmi yokmu ona bakin sadece bide itemler geldinde cara girmesem 1 sene asker olcam bişi olurmu kimisi letterden geliyor dedi orasi buga girermi yada direk ustumuzdemi olcak itemler ?

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Askere gidecek arkadaşlara yardımcı olunması gerektiğini düşünüyorum. Bu işin içinde bir keyfiyet yok mecburiyet var.
    -We are Many, You are but One!

Quote Originally Posted by errormacro View Post
    askere gidecek arkadaşlara yardımcı olunması gerektiğini düşünüyorum. Bu işin içinde bir keyfiyet yok mecburiyet var.
    eywallah gardaşim

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Quote Originally Posted by kara545455s View Post
    eywallah gardaşim
    Ben askerdeyken son 10 çarşıya çıkmamıza izin verilmedi. Aynı durumun sizin de başınıza gelmeyeceğinin garantisi yok ve elinizde olmayan şeyler yüzünden mağdur edilmeniz haksızlık olur. Gm arkadaşlar bu tür konularda inisiyatif kullanmalı, en nihayetinde vatan görevi bu.
    -We are Many, You are but One!

güncelll gm mod ve başka yetkılı arkadaşlar bakabilirlermı

Quote Originally Posted by kara545455s View Post
    sayin modlar ve yetkili diger arkadaşlar carim soyulmustu resterasyon için baya bekledikten sonra yanit geldi cariniz inlemeye alinacaktir bu sureçte beklemede kalin diye yazildi uzun suredir bekliyorum cevap gelmedi

benim askerlik surem geldi ayin 11inde askerlik subesine teslim olcam bu surecte internete olamicam eger eksik bişi yada yapmam gereken bişi varsa bana solermisiniz sonra zaman aşimindan ticketimi kapatmayin lutfen ne gerekiyorsa rica etsem bakarmisiniz.

#ubx-268-79810
    lutfen bakin

Senior Member HannibaL_CropseR's Avatar
    Nickname
    HannibaL_CropseR
    Class
    Rogue
    Clan
    Eternity
    Race
    El-Morad
    Merhabalar evet bugün ihtibari ile AndrePaul restorasyon müjdesini verdi 22 Kasım 15 aralık tarihleri arasında hack yediysen hemen Önce konuyu oku sonra hemen ticket at.

Banned
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu arkadaşa pozitif ayrıcalık gösterilmeli vatan görevi kutsaldır.