Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Quote Originally Posted by SINQX View Post
    Sen Ne içiyorsun Kardeş Revende 1 mob df de bır mob
    hacı sen ne içiyorsun df de bi mob revanda bi mob re span ları farklı dropları farklı bende onu diyorum dc pre var die revanda şarıl şarıl akan md gibi eslant boşundan drop akıyormu sanıyorsun kafası güzel kendisi çirkin_?_

Member gurtluu43's Avatar
    Nickname
    GURTLUU
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Katılıyorum thanatos1453 sana bunlar ne yıyıp ıcıyorsa anca koca karı masalını anlatıyorlar dc prenın fayddası olsaydı dedgın gıbı rawenın attıgı mdler gıbı aocnın attıgı busslar gıbı bosslarında en ıyı droplarını serı serı wermesı lazım tekrardan soyluyorum dc pre buss slotu para slotu tarantula ws ws bunalrda ıse yarar

Junior Member
    İnsanımın çok bilmiş tavarıları beni kendimden geçiriyor.Unique takıların düşme oranı zaten %1 gibi az rakamlar olduğundan dolayı sizin o farkı tecrübeyle anlayabilmeniz imkansız.Konuda gayet güzel açıklanmış matematik bilmeden şansınıza size denk gelen rastgele sonuçları kesin bilgi olarak sunmaya çalışmak şaklabanlıktan başka birşey değildir.

Quote Originally Posted by SchibzR View Post
    İnsanımın çok bilmiş tavarıları beni kendimden geçiriyor.Unique takıların düşme oranı zaten %1 gibi az rakamlar olduğundan dolayı sizin o farkı tecrübeyle anlayabilmeniz imkansız.Konuda gayet güzel açıklanmış matematik bilmeden şansınıza size denk gelen rastgele sonuçları kesin bilgi olarak sunmaya çalışmak şaklabanlıktan başka birşey değildir.
    tamam kardeş biz yanılıyoruz çeksinler denesinler sonra bekledikleri verimi alamayınca kimse batıl inançlara yönelmesin yoksa 9 flaş bascan yok 7 flaş bascan yok basmıcan uniq takıların çok zor düştüğü felan yok artık aşadan düşen droplarda yazıyor sana zahmet bos kesmiyorsanda düşen bos droplarını pm at sor neyden hangi tarafa düşmüş hangi pre varmış bnun günlük ortalamasını tut .. hodri meydan hea bu arda midgard 1 de noahsysteam e platinium earrring düştü 1 saat önce yaklaşışık kendisi kopxerdir büyük ihttimalla çardada bronze vardır ..saygılarımla

Quote Originally Posted by thanatos1453 View Post
    tamam kardeş biz yanılıyoruz çeksinler denesinler sonra bekledikleri verimi alamayınca kimse batıl inançlara yönelmesin yoksa 9 flaş bascan yok 7 flaş bascan yok basmıcan uniq takıların çok zor düştüğü felan yok artık aşadan düşen droplarda yazıyor sana zahmet bos kesmiyorsanda düşen bos droplarını pm at sor neyden hangi tarafa düşmüş hangi pre varmış bnun günlük ortalamasını tut .. hodri meydan hea bu arda midgard 1 de noahsysteam e platinium earrring düştü 1 saat önce yaklaşışık kendisi kopxerdir büyük ihttimalla çardada bronze vardır ..saygılarımla
    dipnot öncesinde sabahdan beri kestiğimiz 2 tk bos çıktı dc pre mevcuttur flaslarıda basılıydı fakat drop bi bosun içindeyse engell olamıyorsun he adam pe yi geçti maradona okutttu 3 4 tane bronze pre parasına yarın siteler açılınca gb yi satıcaktır daha 3 4 çar açar banlanır zarar etmez bizde takılak öyle......
    Last edited by Daeso; 11-13-2015 at 11:16 PM.

Senior Member BabiliDeSouza's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BabiliDeSouza View Post
    nasıl yani sor vuruş? kutuyu açmış olmak yetmiyor mu? illa son vuruş yapmak gerekiyorsa, Int priest'lar ne yapacak?
    birader biz ne sormuşuz, ne tartışmışsınız. "dc pre işe yarıyor mu? yaramıyor mu?" değil olay. "illa ki son vuruşu mu yapman lazım, yoksa partide olup kutuyu açman yeterli mi?"