Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

çok acil yardim lütfen ....

Merhaba iyi günler. Ben jklmys09 ıd'li karakterimin e posta adresini değiştirdim.Fakat yeni girdiğim mail adresine 1 harf eksik girdim. Ve şifremi unuttum seçeneğine tıkladığımda erişemediğim e-mail adresine otomatik şifre gönderdi. Şu an karakterime erişemiyorum. Ama karakterin otp'si bende. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Yönlendirdiğin yanlış mail adresi örneğin , [email protected] şeklinde bir mail açıp yanlışlıkla buraya yönlendirdiysen , yeniden [email protected] şeklinde bir mail açmanı tavsiye ederim , eğer daha önce alınmadıysa böyle bir mail açabilirsen bi sorun kalmayacaktır.

Veya ;

Destek ekibine , örnekte olduğu gibi ticket gönderirseniz size yardımcı olacaklardır.

En az 2 karakter adı:
    Sunucu adı:
    Hesabın gizli soruları ve cevaplar:
    En on ödeme bilgileri:
    En son PUS aktiviteleri:
    Son kayıt edilen Premium paketinin ilk günü:
    Hesaba kayıtlı e-posta adresi:

Yukarıda belirtilen gerekli bilgileri doğru şekilde müşteri hizmetlerine sağladığınız takdirde e-posta adresiniz değiştirilecektir.

Yeni e-posta adresi: (Lütfen sadece sizin sahip olduğunuz, kullanıma açık, erişiminizin olduğu, başka bir hesap adı altında NTT sistemine kayıtlı olmayan, geçerli, aktif, güncel ve içerisinde noktalama işareti/nokta,virgül,alt çizgi,üst çizgi,eksi,tire,ünlem,soru işareti vs../ barındırmayan bir e-posta adresi belirtin.)

Junior Member
    Quote Originally Posted by SHN_GLNR View Post
    Yönlendirdiğin yanlış mail adresi örneğin , [email protected] şeklinde bir mail açıp yanlışlıkla buraya yönlendirdiysen , yeniden [email protected] şeklinde bir mail açmanı tavsiye ederim , eğer daha önce alınmadıysa böyle bir mail açabilirsen bi sorun kalmayacaktır.

Veya ;

Destek ekibine , örnekte olduğu gibi ticket gönderirseniz size yardımcı olacaklardır.

En az 2 karakter adı:
    Sunucu adı:
    Hesabın gizli soruları ve cevaplar:
    En on ödeme bilgileri:
    En son PUS aktiviteleri:
    Son kayıt edilen Premium paketinin ilk günü:
    Hesaba kayıtlı e-posta adresi:

Yukarıda belirtilen gerekli bilgileri doğru şekilde müşteri hizmetlerine sağladığınız takdirde e-posta adresiniz değiştirilecektir.

Yeni e-posta adresi: (Lütfen sadece sizin sahip olduğunuz, kullanıma açık, erişiminizin olduğu, başka bir hesap adı altında NTT sistemine kayıtlı olmayan, geçerli, aktif, güncel ve içerisinde noktalama işareti/nokta,virgül,alt çizgi,üst çizgi,eksi,tire,ünlem,soru işareti vs../ barındırmayan bir e-posta adresi belirtin.)
    Kardeşim çok teşekkür ederim ama ne saçmadır ki yanlış girdiğim mail adresi zaten kullanılıyor.. Ticket attım bakalım...

Destek ekibinin geri dönüş yapmasını beklersen , sorunun çözülecektir.
    Fakat unutmaman gereken birşey daha var , eğer defalarca ticket gönderirsen sorunun çözülmek yerine çözüme ulaşması daha da yavaşlayacaktır.

Junior Member
    Evet haklısın kardeşim, fakat burdaki gm arkadaşlar ilgilenirde sorun biran önce çözülür inşallah...

Quote Originally Posted by eddy1299 View Post
    Evet haklısın kardeşim, fakat burdaki gm arkadaşlar ilgilenirde sorun biran önce çözülür inşallah...
    Beklediğin takdirde cevap alacağına eminim.

İyi eğlenceler.

Tags for this Thread