Results 1 to 4 of 4

Exclamation BarBarim acount block

sayın adminler gmler oyun ile ilgilenen saygıdeyer arkadaşlar!

sizeden 1 aydan fazladır cevap bekliyor ve cevap alamıyorum hesabım seksmeinde durum tpt te yazıyor ya azcık elinizi vicdanınıza koyarmısınız bir bakın nekadar alışveriş yapmış nekadar cash almışız o çara mantıga sıgarmı sizce o id ile koxp veya başka birşey kullanmak benim BarBarim adlı karakterim deil kxp deil msn deil tbl deil yakınından uzagından alakası olan bir car deildir 2 car birden oynuyordum sayenizde sadece 1 magem kaldı oyuna verdigim degeri ve destegi düşünmeye iyice itti...sizce bir koxper legal olmayan birçara neden item dizer neden cash alır 1 günde 2 defa 3200 cash alan bir karakter hiç bir şekilde koxp vb birşey kulanmaz şimdi sizi vicdana davet ediyorum kontrol ederseniz görüceksiniz'ki haksız yere ban yemiş bir adam göreceksiniz 2 defa adaletsiz bir şekilde hapise düşmüş bir legal oyuncuz ve destekçiniz için ben 1 aydır durmadan size yazdım bakalım siz nezaman yazıcaksınız buda sizin vicdan duyarlılıgınızı göstericektir..
    saygılarımı sunuyorum karakterim açılmıycaksada bu ıd mide banlarsanız sevinirim oyuna carakterim açılana kadar cash alış verişinde bulunmıycam

Sebepsiz yere yasaklanan bi kullanıcı görmedim.

Uslubun hiç hoş değil , konuyu gören yetkililer gerekli yaptırımı uygularlar.

Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.

Knight Online forumlarında küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygı göstermeyen mesajlar yazmak yasaktır.

Senior Member
    çok pardon ama burada haksız sensin bilmeden ben buzamana kadar durduk yere banlanan görmedim diyende benim insan bir sorar neden noldu geçmiş olsun senin uslubun bana uygun geliyorda benim uslubum sana neden iyi gelmiyor bu soruyu kendine sor bakalım bi neden bu adam pat diye öle dedi diye