Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Ronark Land Bölgesi Su TPT

Merhabalar

Biz Orion Sunucusunda Cruel Hell Fire gibi bossları keserek farm yapıyoruz. 14.04.2015 günü gece party mi bir arkadaşım Hell fire slotuna çekerken bizi suyun öteki tarafına geçirdi. Yukarı dogru yürümeye çalıştık ama çıkmadı aşagıya yürüdügümde de suyun içerisinde 50 tane egoyu çekmiş 4 5 tane k0xper mage gördüm. İllegal bi aktivitemiz olmadığı için suyun içerisinde bulunan koxperları kesip town attık. Şanstır ya bi arkadaş bi SS almış ve 2 gün sonra ban yedik. Böyle bir bug oldugundan haberdar degildik.

Suyun içerisine böyle geçilebiliyor:
    https://www.youtube.com/watch?v=DQWIehESSHw (relog ve tp skilli ilede geçilebiliyor istenirse ilgili video çekebilirim.

Ban yiyen charlarımız:

VamosRiva
    VamosChao
    HeraLD

GameMaster arkadaşlardan biraz anlayış bekliyoruz ve böyle birşeyin bir daha yaşanmıcagını garanti ediyoruz.

Junior Member
    farm yapılan bu bölgelerde ister slot kapışması olsun ister pk olsun su kenarında yapılan tp ler sonucu suya düşme olayları çok yaşanıyor. bunu bu oyunda oynayan birçok arkadaşımızın başınada gelmiştir diye düşünüyorum. bu oyundan kaynaklı problem yüzünden tpt olarak charların ban yemesi çok enteresan bi durum. umarım bu konuyla ilgilenen ntt game yetkilileri bu charlar için uygun bi karar verirler.

Member KingOAlcoholic's Avatar
    Nickname
    KingOfAlcoholic
    Class
    Mage
    Clan
    OneMoreTime
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    sözü geçen çarların su içinde ego buglarken ki ksc lerden mi bahsediyorsunuz reklam olmasın bazı forumlarda resimleriniz gördük

Junior Member
    bug yapıp yapmadıgını vıdeo cekmeden anlayamazsın guzel kardesım. cogu koxper su ıcınde bunları buglayarak kesıo ve yanında duran ınsanın ksc sını alsalarda onun koxp kullanıp bunları bugladıgını ıdda etmek yanlış olur. o yuzden gm lere seslenmeye çalışıyoruz.

Full item mage ile ego mu buglucagımı düşündün ? Ve ya KSC ile ego bugladıgmızı nasıl iddaa edebiliyosun. Suyun altında zaten human magelerin bugladıgı egolar vardı onun üzerine düştük biz. Seninde başına geldi bu olay biraz anlayışlı olsan anlarsın yukarda yazdıklarımdan başka bişi olmadı...

Junior Member
    Quote Originally Posted by VamosCacha View Post
    Full item mage ile ego mu buglucagımı düşündün ? Ve ya KSC ile ego bugladıgmızı nasıl iddaa edebiliyosun. Suyun altında zaten human magelerin bugladıgı egolar vardı onun üzerine düştük biz. Seninde başına geldi bu olay biraz anlayışlı olsan anlarsın yukarda yazdıklarımdan başka bişi olmadı...
    Benimde halamın bıyıgı olsa amcam olurdu . Bugladıkları gluttonların ustune suya düştük nasıl bir cümledir

Junior Member
    inşallah banınız açılır

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ser_ZsHQA6VY View Post
    Benimde halamın bıyıgı olsa amcam olurdu . Bugladıkları gluttonların ustune suya düştük nasıl bir cümledir
    O kadar masum anlatmış ki arkadaş biraz zorlasa kendi bile inanacak

Kurnaz sanıyor kendini yavrucak Gereken yerlere attım ben ss lerinizi gelen cevapta gereken cezai işlem uygulanmıştır denildi . Hak yerini buldu pis koxperlar sizi hem tbl cisiniz hem koxpersiniz. İiyi oldu size

Junior Member
    Arkadaşlar iyi günler. 8 yıllık knightonline hayatımda adil olupta işlem yapmayan moderatör veya gamemaster görmedim sırf oyunda bazı insanlar farklı farklı charları reportlayabilmek için bu oyunu oynuyorlar . Gereğinin Adminlerce yapılacağına inanıyorum hak adalet yersiz yurtsuz kalmaz inşallah. haklı olduğunuz anlaşılır ve banlar tekrar açılır servera renk katan bir clansınız gördüğüm kadarıyla tekrar geçmiş olsun . İYİ OYUNLAR.