Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member quekstaro's Avatar

_:by:Caner_ editörre soruyorum lsultanottomanl clanı olan destan severindeki clana

_:by:Caner_ editör olan arkadaş destan severindeki lsultanottomansl clanına ayrıcalık tanıyor arkadaşlar. sultan clanındaki adamalaın bu editörle irtibata gecim istedigi kişileri banlatıyorlar özellikle MeDKaH nickli ( hamza ) adı . bu kişiye ayrıcalık tanıdını düşünüyorum eger öyle birşey yoksa bize kanıtlasına arkdaşlar bu oyuna hepimiz para harcadık bu kişiler bizim emegimizi silip süpürüyor _:by:Caner_ kardeş sana sesleniyoruz bi acıklama bekliyoruz senden

banlamadan önce girsinler carımı incelesinler kac ksn kodu kac cash alımış bi incelesinler ona göre bu kadar baasit karakter banlasınalr emek hırsızları

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bunları neye dayanarak söylüyorsun ?

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by quekstaro View Post
    _:by:Caner_ editör olan arkadaş destan severindeki lsultanottomansl clanına ayrıcalık tanıyor arkadaşlar. sultan clanındaki adamalaın bu editörle irtibata gecim istedigi kişileri banlatıyorlar özellikle MeDKaH nickli ( hamza ) adı . bu kişiye ayrıcalık tanıdını düşünüyorum eger öyle birşey yoksa bize kanıtlasına arkdaşlar bu oyuna hepimiz para harcadık bu kişiler bizim emegimizi silip süpürüyor _:by:Caner_ kardeş sana sesleniyoruz bi acıklama bekliyoruz senden
    banlamadan önce girsinler carımı incelesinler kac ksn kodu kac cash alımış bi incelesinler ona göre bu kadar baasit karakter banlasınalr emek hırsızları
    Kanıtsız yaptığınız her açıklama iftira niteliği taşıyor, Forumda bu tarz işlere izin verilmiyor. Eğer elinizde herhangi bir kanıt var ise bunları forum aracılığıyla ister konu açarak, ister @Scorp_Lion'a özel mesaj göndererek yapabilirsiniz. Ancak bu tarz sadece yazı ile açılan konular kapatılıyor.

ben kanılarımdan şaşmam

ben forma daha öncedne kac kişinin yaptıgı hileleri ksc sine kadar koydum bir kere bile ilgilenilmedi kanıtı bu

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    ben forma daha öncedne kac kişinin yaptıgı hileleri ksc sine kadar koydum bir kere bile ilgilenilmedi kanıtı bu
    Cheat-Reports'un çalışma prensibini ne yazıkki biz oyuncular bilemiyoruz, Bunu en iyi yetkililer takip eder. Dediğim gibi elinde herhangi bir delil veya şikayet var ise bunu özel mesaj aracılığıyla @Scorp_Lion'a iletebilirsin.

Ancak bu şekilde kanıtsız konu açman sadece forumdan uzaklaştırılmana sebep olur.

kişlere özel karakterlere özel muamele gösteriyor bu gm ler editörler buna yüzde yüz eminim ayrıcalık tanıyorsunuz

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    kişlere özel karakterlere özel muamele gösteriyor bu gm ler editörler buna yüzde yüz eminim ayrıcalık tanıyorsunuz
    Feryadın erkenden banlandıgından dolayı mı yoksa birilerinin reportlarının hızlı sonuçlandıgından mı ? İtemleri falan mı aktaracaktın ?
    Ayrıca ismini verdigin kişinin banlama yetkisi yok sadece CR de report onaylayabilir.

feryat ahıt yok yok bilader 2 günde carımı banlattılar bilader anlıyabiliyormusun bilader cok naziksin bilader rahatsızmısın bilader yazıklarınla hiç yardımcı olamıyorsun bilader isteseydm itemleirmi aktarırdım bilader zaten car geri acılacak bilader dengesiz dengesiz cvplar yazma bana bilader sen _:by:Caner_ misin benim yorumuma cvp yazıyorsun bilader.