Results 1 to 6 of 6
    Senior Member ErrorMacro's Avatar

Forumda Şikayet butonu bulunmaması

Malumunuz olduğu üzere forumda bazen seviyesiz tartışmalar, yeri geliyor küfürleşmeler oluyor ve bunlara zamanında müdahale edilmediği zaman olay daha da çirkinleşip konuyu okuyanlara rahatsızlık verecek düzeye geliyor.
    Forumun yapısını değiştirmeye yetkiniz var ise mesajların altına "Şikayet butonu" eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Birçok forumda bu özellik aktif. Gerekli kontrolleri yapıyorsunuz ama her zaman konularla ilgilenecek zamanınız olmayabiliyor ve bu durumlarda ilgili Moderatörlere mesaj atmaya çalışmak yada daha kötüsü mesaj kutusunda boş yer olan Moderatörü aramak son derece zahmetli oluyor.
    Bu yapılabilir mi?
    -We are Many, You are but One!

Senior Member
    Quote Originally Posted by ErrorMacro View Post
    Malumunuz olduğu üzere forumda bazen seviyesiz tartışmalar, yeri geliyor küfürleşmeler oluyor ve bunlara zamanında müdahale edilmediği zaman olay daha da çirkinleşip konuyu okuyanlara rahatsızlık verecek düzeye geliyor.
    Forumun yapısını değiştirmeye yetkiniz var ise mesajların altına "Şikayet butonu" eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Birçok forumda bu özellik aktif. Gerekli kontrolleri yapıyorsunuz ama her zaman konularla ilgilenecek zamanınız olmayabiliyor ve bu durumlarda ilgili Moderatörlere mesaj atmaya çalışmak yada daha kötüsü mesaj kutusunda boş yer olan Moderatörü aramak son derece zahmetli oluyor.
    Bu yapılabilir mi?
    En mantıklısı şikayet butonu olması aslında imkan varsa kesinlikle eklenmeli

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aslında bu uygulama eski forumda vardı ancak stabil çalışmadığı için iptal edilmişti. Mesaj kutumu düzenli olarak temizlemeye çalışıyorum, tüm konularda bana ulaşabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Teşekkürler.
    -We are Many, You are but One!

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Aslında bu uygulama eski forumda vardı ancak stabil çalışmadığı için iptal edilmişti. Mesaj kutumu düzenli olarak temizlemeye çalışıyorum, tüm konularda bana ulaşabilirsiniz.
    İlgilendiğiniz için teşekkürler hemen atıyorum

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Bi Like butonu koymadınız.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>