Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 48
    Senior Member quekstaro's Avatar

destan serveri FamiLYSTAR clanın lideriyim karakterim 15 gün banlanmıştır

karakterim 7 ay önce hacklendi. attığım biletlerde itemlerinize karakterinize restorasyon yapıcagız dediler yaklış 7 aydır itemlerimi geri vermediler . ama lSultanOttomansl clanı benim ex kasıtıgım kesitigim boşlara ve krowazda arkadaşlarıma yardımcı olabilmek için item kasıtıgım yerlee gelip ks çekiyorlar ve cok sinirlendiğim için küfrettim fakat onlarda bana allah kitap ana bacı küfrettiler. hacklenen itemlerim 7 aydır geriye gelmediler bir küfüre 2 günde karakterimi blockladılar . karakterim açılır açılmaz bu oyunu bırakıyorum yetkillilerin bilgisine çevremdeki bütün arkadaşlarımada bu oyunu bıraktırıcam bundan hiç süpteniz olmasın ben kaybeymedim Knight online kendisi kaybetti hayırlı günler

Junior Member
    kardeşim sen birşey yaparsın direk banlarlar, fakat sultan clanı her türlü pisliği yapar birşey olmaz. adamların pirestleri el kaldırmadan heal yapıyor, hele bi cure atısları var price cackler vardı aynı onun gibi...TheBagera

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Neyle neyi karşılaştırıyorsun alakasız durumlar bahsettigin şeyler. Ks atmanın herhangi bir cezası yoktur. Küfür ettiysen elbet cezanı görmelisin, ha karşı tarafta küfür ettiyse sana cheat reports a at kanıtlarını onlarda cezalarını görsünler.

Quote Originally Posted by slayer6417 View Post
    kardeşim sen birşey yaparsın direk banlarlar, fakat sultan clanı her türlü pisliği yapar birşey olmaz. adamların pirestleri el kaldırmadan heal yapıyor, hele bi cure atısları var price cackler vardı aynı onun gibi...TheBagera
    Bununla ilgili en ufak bir kanıt video varsa gönder bizzat bn reportlayayım ha yoksada burda söylemekle olmuyor ne zamandır onlarla karşılıklı pk atmışlıgım var ddigin gibi bir durum farketmedim

Oriossstardan sezai senin ne kadar küfrbaz ne denli geri kafali olduğunu herkez bilio bence geç bile kaldin bu oyunu birakmakta biraddder ksc lerin hala mevcut yetkililere istersen o resimleride atayimda süresiz ye sen öle bir karektersiz insansin sen insanin yakinlarina salyalari akmiş bir köpek gibi saldiran bebenin tekisin reelde bu laflari azina tikamak vardi ama sanal alemde bebe ler gibi küfür eden haysiyetsizin tekisin geç bile kalindi tebrikler nttgame

Banned
    Nickname
    ProficientPoros
    Class
    Mage
    Clan
    CODE Leader
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by quekstaro View Post
    karakterim 7 ay önce hacklendi. attığım biletlerde itemlerinize karakterinize restorasyon yapıcagız dediler yaklış 7 aydır itemlerimi geri vermediler . ama lSultanOttomansl clanı benim ex kasıtıgım kesitigim boşlara ve krowazda arkadaşlarıma yardımcı olabilmek için item kasıtıgım yerlee gelip ks çekiyorlar ve cok sinirlendiğim için küfrettim fakat onlarda bana allah kitap ana bacı küfrettiler. hacklenen itemlerim 7 aydır geriye gelmediler bir küfüre 2 günde karakterimi blockladılar . karakterim açılır açılmaz bu oyunu bırakıyorum yetkillilerin bilgisine çevremdeki bütün arkadaşlarımada bu oyunu bıraktırıcam bundan hiç süpteniz olmasın ben kaybeymedim Knight online kendisi kaybetti hayırlı günler
    BEN SENİ UYARDIM degil mi? forumlarda zirlamakla olmuyor bu işler

Banned
    Nickname
    ProficientPoros
    Class
    Mage
    Clan
    CODE Leader
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by kapriss12 View Post
    Neyle neyi karşılaştırıyorsun alakasız durumlar bahsettigin şeyler. Ks atmanın herhangi bir cezası yoktur. Küfür ettiysen elbet cezanı görmelisin, ha karşı tarafta küfür ettiyse sana cheat reports a at kanıtlarını onlarda cezalarını görsünler.

Bununla ilgili en ufak bir kanıt video varsa gönder bizzat bn reportlayayım ha yoksada burda söylemekle olmuyor ne zamandır onlarla karşılıklı pk atmışlıgım var ddigin gibi bir durum farketmedim
    ya birak zirliyor burada boş boş, bunun lafına inanma bizzat bana etti küfür ben reportladım.

cr attigimi söylediğimde bile hakaret ediyordu ki o kisimlari daha göndermedim. rapordan sonra banlanmadan önce ettiği küfürler var onlarida göndermedim. karkateri açılsın devam edegim bunlari göndermeye.

cr atacagim dedigimde, boşboş konuşuyordu şimdi gelmiş buraya ağliyor.

yok birakacagim falan..

surada agladigi kadar efendi olsaydi zaten bu hallere düşmezdi.

küfürbaz, yalan dolan adamın teki.

kendisine küfür edildi diye küfür etmiş. bende video,ksc herşey mevcut arkadaşta ne var? diyorum ya küfürbazın teki

fazla muhatap olmaya bile gelemez zira yüz verdinmi astarını istiyorlar..

Member KANveRUH's Avatar
    Nickname
    ISultanKANveRUH
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WARKINGS
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Expi birakip jr gidiceksin bitane bos char birakican slota snra 1 saat snra gel slot benim tapulu malinmi paramun slotu. Klanimiza karsi yaptigin suclamalarin hicbir gercekciligi olmadigini destan serverinde oynayan human veya karus oyuncularin hepsi farkindadir.

Banned
    Nickname
    ProficientPoros
    Class
    Mage
    Clan
    CODE Leader
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KANveRUH View Post
    Expi birakip jr gidiceksin bitane bos char birakican slota snra 1 saat snra gel slot benim tapulu malinmi paramun slotu. Klanimiza karsi yaptigin suclamalarin hicbir gercekciligi olmadigini destan serverinde oynayan human veya karus oyuncularin hepsi farkindadir.
    hacit ne aciklama yapiyorsun buna?

hele bi açılsın banı bak ben neler yükleyecegim daha CR akli çıkacak

en yakın zamanda oyunu birakmasini temenni ediyorum çünkü oyun bir pislikten daha arınacak

Senior Member MeDeKaH's Avatar
    Nickname
    MeDeKaH
    Clan
    CORTEXIPHAN
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ben uyardım herifi. Geldi s.a dedikten sonra ağza alınmayacak küfürler etti ben ona küfretmediğim halde. Bende attım CR'ye. Bütün server'a ana bacı küfredersen 3 gün de ban yersin 300 gün de. Efendi ol efendii

al işte karekterli sezai izlede gör ne kadar masum olduğunu daha kim bilir kaç kişi var belgeleyemediği sen terbiyesizin daniskasısın