Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Anter View Post
    Bir kaç yöntem aklıma geliyor.
    1. Atack içindeki recover kısmı boş mu ?
    2. Elindeki silahı değiştirip denedin mi ?
    3. Hangi slotta bu sorunu yaşıyorsun yada hangi slot için genie ayarı istersin gidip deneme yapacağım.

Slotun hızlı dönmesi sorunundan dolayı "R" vurmama durumu oluşmuş olabilir. Okçularda genie o kadarda muhim olduğunu düşünmüyorum o yüzden detaylı araştırma yapmayacağım müsadenle
    Güzel insan; atack içindeki recover off şuan skill yok. Elimde horn vardı ib'ye çevirdim yukarı slottan birşey cekiyorsa 2 skill vurmuyor duruyor genie atack kesiyor genie aktif tabi. Maradon'daki lycanın yanında loup'ların altında dener misin?

Senior Member DoktorAaA's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Mesela dark eyeslerde yaptım ağaç geçince objeden dolayı duruyor o slotta durulmuyor. Yukarda bulunacaksın slotların sanırım. Çukurda olunca atack kesiyor.

Class
    Warrior
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DoktorAaA View Post
    Mesela dark eyeslerde yaptım ağaç geçince objeden dolayı duruyor o slotta durulmuyor. Yukarda bulunacaksın slotların sanırım. Çukurda olunca atack kesiyor.
    Ağaç falan geçince nasıl yaparım mesela o slotta ?

Banned
    Nickname
    4NonBreaK
    Class
    Rogue
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Önünüze obje geçince atağın durduğu koşullarda (goblin village) range of activities yani 3. kaydırma çubğunu objelerin yoğunluğu ve büyüklüğüne göre arttırabilirsiniz (2-4-10-40), bu olay sizin atağı kestiğinizde bir miktar yerinizden oynadıkta sonra atağı yeniden başlamanızı sağlayacaktır obje olmadan duran slotlarda da bu değeri 1 yapıp deneyebilirsiniz. Hiç ummadık şekilde duran genieler de bile bu değer "1" olduğu şartlarda gün boyu atağınız devam eder trade yeseniz de objede çıksa atağınız dursa da.
    Last edited by Anter; 04-28-2015 at 11:14 AM.

Class
    Warrior
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Anter View Post
    Önünüze obje geçince atağın durduğu koşullarda (goblin village) range of activities yani 3. kaydırma çubğunu objelerin yoğunluğu ve büyüklüğüne göre arttırabilirsiniz (2-4-10-40), bu olay sizin atağı kestiğinizde bir miktar yerinizden oynadıkta sonra atağı yeniden başlamanızı sağlayacaktır obje olmadan duran slotlarda da bu değeri 1 yapıp deneyebilirsiniz. Hiç ummadık şekilde duran genieler de bile bu değer "1" olduğu şartlarda gün boyu atağınız devam eder trade yeseniz de objede çıksa atağınız dursa da.
    Peki güzel insan yukarı slottan çekince mob'u neden atack kesiyor? 1. skill vuruyor 2.skill vurmuyor duruyor

Banned
    Nickname
    4NonBreaK
    Class
    Rogue
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Okçularda tek skill kullanımı daha uygun görünüor 45 arch shot yada 70 skilleri falan birde recover sekmsindeki use second skill kısmını on yaparsan atağın devamlı hale gelebilir.

arkadaşlar bn bir kaç yıl aradan sonra oyuna geri döndüm ve ne göreyim genie diye bi çılgınlık var ama bn bundan hala faydalanamıyorum çünkü nerden nasıl alıcağımı bir türlü bulamadım oyunda kullananlara soruyorum pus dan dediler ama detaylı bilgiye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.

Oto ts basılıyor mu genie de?

Cahilliğime verin yeni başlık açmayı bulamadm, en uygun başlık bu geldi gözüme

Genie nova blizzard vs. alan skillerini atabiliyormu? Bilmediğimden soruyorum. Atabiliyorsa tamam ama atamıyorsa Manes / Keilan slotundaki mage'e neden günlerdir herhangi bir işlem yapılmadığını merak ettim

Tags for this Thread