Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 79
    Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Bir tek "Hayırlı Olsun" ile geçemeyeceğim.

Bazılarını halen forumda gördüğümüz sözde değil özde bu oyunun forumlarında oyunculara katkıları tartışılmayan eski dostlardan bazılarının isimlerini paylaşmak isterim. Pyrocles, Venüs, Oracle, timati, Hızlıgonzalezz, Jacomo, Cassiopeja, JhiungSuigun, Azbuga, Turkblade, Faruk58, by:caner, Defertep, TAYLAN_1 ve Scorp_Lion unutamadığım isimler. Özellikle hali hazırda forumda emek veren yeni arkadaşlarımız gibi, yıllardır devam eden bu arkadaşlar her türlü saygıyı hakediyor.

Abartmadan tam olarak 10 yıldan beri, 2005 yılından beri zaman zaman foruma ara verip geri gelişlerim oldu. Her defasında foruma ilk giriş sebebim ne GM'ler ne duyurular ne oyunun durumu oldu. Sadece forum dostlarımdı sebebim.

Gözlerim hep eski dostu ve yazılarını arardı. Her geri dönüşümde O hep buralardaydı. Aynı titiz üslubuyla güzel yazılarıyla karşılaşmaya devam ettim. Forumda yazmak, selamlaşmak için forumda bulunmam için her zaman sebebim oldu. Yaşı benden küçük olmasına rağmen her zaman Scorp_Lion'u örnek aldım.

Bizim için moderatörlük, yetki ve benzeri şeylerin hiçbir önemi yoktu. Bir forum üyesinin nasıl olması gerektiğini tarzıyla bizlere öğretti. Zaman zaman konularda fikir ayrılıklarımız olmuştur. Konuları sayfalarca yazarak tartıştığımız oldu. "Bir adam her zaman mı haklı çıkar" dedirtti.

Keşke eski K2 forumu dursaydı maziye ait anılar paylaşabilseydim.

Foruma ve oyuna yıllardır olduğu gibi çok değer katacağına inandığım Scorp_Lion tekrar hoş geldin.

Senior Member NoiseLessness's Avatar
    Nickname
    NoiseLessness
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    VendeTTa
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Battal-Gazi View Post
    Bir tek "Hayırlı Olsun" ile geçemeyeceğim.
    Bazılarını halen forumda gördüğümüz sözde değil özde bu oyunun forumlarında oyunculara katkıları tartışılmayan eski dostlardan bazılarının isimlerini paylaşmak isterim. Pyrocles, Venüs, Oracle, timati, [COLOR="#FF0000"]Hızlıgonzalezz[/COLOR], Jacomo, Cassiopeja, JhiungSuigun, [COLOR="#FF0000"]Azbuga[/COLOR], Turkblade, Faruk58, by:caner, Defertep, TAYLAN_1 ve Scorp_Lion unutamadığım isimler. Özellikle hali hazırda forumda emek veren yeni arkadaşlarımız gibi, yıllardır devam eden bu arkadaşlar her türlü saygıyı hakediyor.

Abartmadan tam olarak 10 yıldan beri, 2005 yılından beri zaman zaman foruma ara verip geri gelişlerim oldu. Her defasında foruma ilk giriş sebebim ne GM'ler ne duyurular ne oyunun durumu oldu. Sadece forum dostlarımdı sebebim.

Gözlerim hep eski dostu ve yazılarını arardı. Her geri dönüşümde O hep buralardaydı. Aynı titiz üslubuyla güzel yazılarıyla karşılaşmaya devam ettim. Forumda yazmak, selamlaşmak için forumda bulunmam için her zaman sebebim oldu. Yaşı benden küçük olmasına rağmen her zaman Scorp_Lion'u örnek aldım.

Bizim için moderatörlük, yetki ve benzeri şeylerin hiçbir önemi yoktu. Bir forum üyesinin nasıl olması gerektiğini tarzıyla bizlere öğretti. Zaman zaman konularda fikir ayrılıklarımız olmuştur. Konuları sayfalarca yazarak tartıştığımız oldu. "Bir adam her zaman mı haklı çıkar" dedirtti.

Keşke eski K2 forumu dursaydı maziye ait anılar paylaşabilseydim.

Foruma ve oyuna yıllardır olduğu gibi çok değer katacağına inandığım Scorp_Lion tekrar hoş geldin.
    Yazdığınız isimler oyunun kötü zamanında düzelmesi için cefasını çekip düzeldiğinde sefasını süremeyen adamlar ( En azından içlerinden tanıdığım ikisi öyle )
    Ama belli mi olur belkide biryerlerde yeniden başlamışlardır

bu arada Scorp_Lion'a da hayırlı olsun

Member RushPower's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    [FONT=Trebuchet MS][COLOR="#800000"]Hayırlı olsun HOŞGELDİN[/COLOR][/FONT]
    Hayatta öyle seçimler yap ki; Kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin..

Junior Member
    Nickname
    ph7
    Class
    Kurian
    Clan
    Love
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Tekrardan hoşgeldiniz. Bir devir yeniden başlıyor diyerek bu haberi alkışlıyorum. Tekrardan görevinizde başarılar dilerim.

Senior Member Resultsss's Avatar
    Nickname
    Odin
    Class
    Kurian
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    hayırlı olsun sevindim adelet

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Eski ekip tekrar mı toplanıyor ? Hayırlısı olsun, hoşgeldin @ScORp_LiON
    [COLOR="#B22222"]Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.[/COLOR] [Sadi Şirazi]

[COLOR="#2F4F4F"]Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS[/COLOR]
    [COLOR="#000000"]https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q[/COLOR]

Senior Member IIcanceII's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hmm ben bıraktığimda başkandın geçen hafta geri başladım yine başkansın
    Hayırlı olsun tekrardan.

Senior Member Rumetcyy's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    DoE
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    kendisi oyunda da görmek isteriz sadece forumda değil saygılar

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Tekrardan hoşgeldin Haluk abi,eski görevin hayırlı olsun.

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Hayırlı olsun tekrardan hoş geldin Haluk abi.

Eski-Artık yeni görevin hayırlı olsun