Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    saygı gösteriyorsan sıkıntı yoktur zaten ben sadece onlar dilimizi bilmediği halde kötü sözler söyleyenler için konuşuyorum aklı başında bir kişi zaten onlarla olan seviyesini korur.

Senior Member D3spotableS's Avatar
    Nickname
    DespotableS
    Class
    Mage
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Maslow View Post
    saygı gösteriyorsan sıkıntı yoktur zaten ben sadece onlar dilimizi bilmediği halde kötü sözler söyleyenler için konuşuyorum aklı başında bir kişi zaten onlarla olan seviyesini korur.
    İşte kardeşim konu yanlış yabancılara saygı degilde tüm oyuncalara ve bir birimize saygılı olalım seviyeli ollaım başlığı altında olsa ve yorumlarda buna göre olsa tamam ok derim.
    Bak daha beş dakika önce slota geldim adam ex yatmış bende başladım kesmeye kalktı kalkar kalkmaz bana küfür etti bismillah hiç bir şey sormadan trade attın demi bana dedi ve bastı küfürü, ne diyecen şimdi her gün küfür yiyiyoruz dengesiz oyunculardan ha cr ye atacam işlem yapılırmı yapılmazmı bilemem ama yapılması gerekiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by D3spotableS View Post
    İşte kardeşim konu yanlış yabancılara saygı degilde tüm oyuncalara ve bir birimize saygılı olalım seviyeli ollaım başlığı altında olsa ve yorumlarda buna göre olsa tamam ok derim.
    Bak daha beş dakika önce slota geldim adam ex yatmış bende başladım kesmeye kalktı kalkar kalkmaz bana küfür etti bismillah hiç bir şey sormadan trade attın demi bana dedi ve bastı küfürü, ne diyecen şimdi her gün küfür yiyiyoruz dengesiz oyunculardan ha cr ye atacam işlem yapılırmı yapılmazmı bilemem ama yapılması gerekiyor.
    Bu konuda ayrı bir durum tabi ki ama konuyu açan arkadaş başka bir duruma değinmiş bellkii oyunda görmek istemediği ve ona yapılmasını istemediği bir durmula karşılaşmış ki üstü kapalı şekilde kimseyi suçlamadan bu konuyu açmış
    Last edited by Maslow; 04-08-2015 at 05:24 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Them
    Server
    KO -> Diez
    Herkez birbirini soyuyor ne saygısı koskoca bilişim bile koreden buluyo chara gireni ben ona saygımı göstercem. yanıma gelsinde 5 tokat gösterem ona