Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member WonderWaci's Avatar

Ics otp sistemi mail onayinda acces denied hatasi

Arkadaşlar otpyi telefonuma kurdum. yapılması gereken şekilde herşeyi yapıyordum sırasıyla.. mail active etcegimde. gmaile gelen linke tıkladıgımda ACCES DENİED hatası veriyor. ayrıca mobile phone yanında active etme butonuda yok. gereken acıklamayı yaparsanız bizde ona göre yapalım.Modest bi yardımcı olursan iyi olıcak iyi çalışmalarr

tam bu hatayı veriyor..
    You tried to login, but failed too many times.
    You are trying to access an authorized users account through a stolen or hijacked session.
    NOTE: Please be aware that the ICS closed beta has now ended and access is restricted.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Daha önce SMS doğrulaması yaptın mı peki ?
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Junior Member
    Bende hu hatayi alıyorum ben bu isi anlamiyorum arkadas adamlar birsey yapiyor kayit olalim hersey kurallara dahil olsun diyosun bi bakiyorusun hep sorunla karşılaşıyorsun umarim düzeltirler

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Ben şuan otp sistemine henüz kayıt olmadım ilk başlarda genel olarak hep hatalar olduğunu görüyorduk her yeni özellikte keşke sizlerde bir kaç gün bekleyip yapsaydınız.

Junior Member
    Henuz diil bence hic kayit olma bizim gibi sıkıntı cekmezsin hiç olmazsa yapacaklari sistem ancak bukadar olur zaten

Quote Originally Posted by SchrewneiiL View Post
    tam bu hatayı veriyor..
    You tried to login, but failed too many times.
    You are trying to access an authorized users account through a stolen or hijacked session.
    NOTE: Please be aware that the ICS closed beta has now ended and access is restricted.

aynı sekıl bendekıde ayrıyetten eposta gelmedı maıl kutuma

Junior Member
    Sana email gelmedi bize geldide ne oldu o hatayi aliyoruz bi işlem yapamiyoruz.

sms dogrulaması yapılı. istenilen adımları yaptıgımızda maile gelen linke tıkladıgımızda bu hatayı veriyor malesef. gmail demi var sadece sorun?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    para yatırmayın su oyuna artık adamlar haketmiyorlar... bi yenilik yapıyorlar oyunun içine ediyorlar. faydadan cok zarar.. ONCE HIZNET SONRA PARA ARKADASLAR. eger bu sekilde davranmazzsak adamlar nasıl olsa kaznıyoruz diye değişime gitmezler. once hizmeti snacaklar müşteri memnun ise onun tam paketini alcak.

lütfen oyunun düzelmeini istiyorsanız. para yatırmayın once oyunu adm etsinler. ADAM iseler...