Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Gm değilim ancak şikayetçi olduğun konu için şimdilik 7/24 ban sistemi ile çözülecektir. Bulunduğun sunucu için ayrıca bildirim yaparım.
    Europa'nın pazarı hareketli olduğu için bu tarz şeylerden kendi pazarımızda pazar yapamıyoruz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    upppp kelime sansürleme çok iyi yapılmalı birde cuma yazılmıyor du diye hatırlıyorum sansürlüydü neden olduğunu bilen var mı ?

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konu açılalı 5.5 yıl olmuş. Bununla ilgili açılmış daha eski konular da var, daha güncel konular da var. Konuyu açan kişi moderatör olduğu için bu konuya yazmak istedim. Burda bir sürü çözüm önerilmiş ama hiçbir çözüm getirilmedi şu olaya yazık. Karakteri gece pazara bırakıyoruz bi geliyoruz gece boyu 7/24 macro ile pedal ve macro sitesi flood’u atılmış sol info’da başka hiçbi şey gözükmüyor. Discord güvenilir üyeliğim var hile bildirim kanalından raporluyorum bazen hızlı banlanıyor, bazen 1 gün boyunca devam ediyor. Gece vakti hızlı banlanırsa sabaha kadar en azından rahat ediyoruz sabah mesai saatleri başladığı sıralarda yeni bir karakter açarak gelip aynı flood’u atıyorlar yine 1 level random isimli karakterle. Gün içinde banlanırlarsa yine hemen yeni karakter açıyorlar. Bu olayı engellemek bu kadar mı imkansız, yıllardır yapıyorlar. Şu chat 10 level’de başlasa bile en azından engelleyici bi çözümdür her gün 10 level kasmakla uğraşırlar bi nebze olsun işlerini zorlaştırmış olursunuz. Bu kadar ilgisiz misiniz bu konuda nasıl olsa önünü alamıyoruz bırakalım istediklerini yazsınlar biri şikayet ederse ban atarız dememeniz lazım.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Benim bahsettiğim dönemde çok büyük sıkıntılar vardı. Bunların en önemlisi pazar notunu kullanarak DC ettirme. Bunun yanında bir sürü sıkıntılı durum vardı. Zaten konuda da belirtmişim, gelen güncellemeyle bazı sıkıntılar çözülmüş. Konu çok eski ben de bu yüzden konu içeriğini tekrar inceleyeceğim. İletebileceğimiz mantıklı ve yapılabilir önerileri ayıklayacağım. Bununla ilgili güncel bir konu yoksa buraya fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forumda yaptığım aramada bu konu harici 2014 ve 2017 yıllarında açılmış konular çıktı, bu konudaki içerik daha detaylıydı o yüzden bu konuya yazdım. Bahsettiğin dönemi de hatırlıyorum haklısın şu ankinden daha kötüydü durum. Yeni server'da oynayan arkadaşım Moradon'da hiç illegal site flood'una denk gelmediğini söyledi, belki Altar, Vega, Sirius'ta NTTNow ve OTP sebebiyle sürekli karakter açamadıkları için bu 7/24 flood olayını yapmıyorlardır ben yeni sunucularda oynamadığım için bilgim yok. Ama eski sunucularda NTTNow ve OTP zorunluluğu olmadığı için karakter açmak çok basit, banlanınca hemen yenisini açıp kaldıkları yerden devam ediyorlar. GM ve CR ekibi için de boş yere uğraş kaynağı bu adamları her gün her gün banlamak. Buna kalıcı bi çözüm getirilmeli artık.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    birkaç ay önce yeni sunucularda da nttnow kırılmıştı sanırım nttnow onaylı acc satışı yapılıyordu floodla, daha sonra fixlenene kadar ios sorunları devam etti vs. şuan pazardaki sorun makro ile yada elle yapılan pazarcı spamleri
    consume & adapt

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    birkaç ay önce yeni sunucularda da nttnow kırılmıştı sanırım nttnow onaylı acc satışı yapılıyordu floodla, daha sonra fixlenene kadar ios sorunları devam etti vs. şuan pazardaki sorun makro ile yada elle yapılan pazarcı spamleri
    Pazarcılar da büyük sorun tabii. Makro ile attığını fark ettiğim olursa arada video alıyorum ama arada işlem görmediği oluyor. Ama pazarcılarda en azından soldaki tikle susturup bi daha hiç yazdığını görmeme şansın var. Bu dediğim olayda ise rhjshj nick'li bi karakteri susturuyorsun bi saat sonra ekrana baktığında sol info yine aynı reklamla dolmuş, o karakter ban yemiş bu sefer nhjshj nick'li karakter aynı flood'u geçiyor.