Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

ICS den gelen E-Mail deki Link Acces Denied hatası veriyor...

Ben eski Accound kullanıyorum ve Seviye Atlama Etkinliğini kullanarak düşük levelli bir karakterimi level atlatmak istiyorum. ICS de anlatılan yolları izleyerek yapmaya çalıştım fakat ICS nin mail adresime gönderdiği linke tıkladığımda ACCES DENİED hatası alıyorum. Olayı çözebilmiş değilim. Bende mi bi sorun var yoksa genel bir problem mi anlayamadım . . .

Banned
    Nickname
    ProStrikeR
    Class
    Rogue
    Clan
    CarpeVictoRia
    Server
    US->Beramus
    Race
    El-Morad
    Infractions
    1/1 (15)
    LWL jump ı kullanmak için ICS sistemi satın almanız gerekmez, sadece SMS Onayı yaptırmalısnız.

Ve sonra LWL Jump dan yararlanabilirsiniz. (Gerekli LWL kriterlerine sahip olduğunuz sürece.)

Junior Member
    Quote Originally Posted by MrShotokaN View Post
    LWL jump ı kullanmak için ICS sistemi satın almanız gerekmez, sadece SMS Onayı yaptırmalısnız.

Ve sonra LWL Jump dan yararlanabilirsiniz. (Gerekli LWL kriterlerine sahip olduğunuz sürece.)
    daha önce sms onayı yapanlar faydalanmıyor herlde 69 lw prenıum da var base için kasmıştım bir delilik edip denedim ama lw jump olmadı tekrar sms onayı yapim dedim oda olmuyor vaz geçtim artık

Junior Member
    Ayni sorun bende de var maile gelen link e tikladigim da hata aliyorum ics doğrulama yapamiyorum umarim yetkililer bu sorunu çözer ler