Results 1 to 6 of 6

Thread: 27.03.2015 ban

27.03.2015 ban

25.03.2014 GÜNÜ ÇARIM BAN YEDİ SEBEBİNİ ANLAMADIM SENELERDİR OYNADIM ÇARIM SEBEBSİZ YERE BAN
    YEMESİNİ AKLIM ALMADI HESABIMIN YENİDEN İNCELENİP AÇILMASINI RİCA EDERİM .

GIRGIRINA KLAN LEADERİ

DeathSoundS
    GORDİON

geçmiş olsun kardeşim ben (ordeith ) aziz abin durumuna çok üzüldüm cz de her türlü pislik varken kops tbl senin gibi dürüst oynayan insanların banlanması üzdü beni inş durumun incelenir ve oyuna dönersin sevgiyle kal

Junior Member
    Nickname
    SalavatGetirK0pek
    Class
    Warrior
    Clan
    EllySioNN
    Server
    Gordion
    Race
    El-Morad
    s.a 14.03.2015 tarihinde ben de durduk yere banlandım basede pk atarken ban landım kopserler cirit atarken normal adamları banlıyolar hakmıdır bu

Junior Member
    8 yıldır oyunda hıle kops kullanılmadıgı halde clan lıderımızın charı DeathSoundS banned atılıyo ıllegal bır durum soz konusu degıldır lutfen ılgılı kısıler char hakkında bılgı versın..

DeathSoundS
    GORDİON

Junior Member
    27.03.2015 günü bende ban yedim,siteye gir hacker account yazıyosa ve dediğin gibi hiç bir illegal olay yapmadıysan, sebebi başka ipden charına girme soyulma riski gördüklerinde hesabı banlıyolarmış,ticket atıp kanıtlıcan charın senin oldugunu ama önce cevap gelmesi lazım tabi,mesela ille biri çalıyo diye bişide yok mesela pc ne otp yaptın gidipde başka pc ve ipden girdinmi onada çalınma riski diyo bana olanda bu başka ipden girdim ban attılar,ticket daha cevapda gelmedi bide cevap gelcekde sorularına ben cevap vercem bidaha onlar cevap yazana kadar gene 1 hafta gitse ohoooo çok saçma bir önlem,düşünsenize pre aldı biri son 20 günü kaldı,böle bişi olsa ticket atsa cevap gelene kadar pre bitse nolur,geri süre eklemesi yapcaklarıda belli değil tabi charn acılmasıda belli değil,cogu kişi kayıtda hiç girmediğimiz soruları soruyolar acamadık demişler bu yüzden ,yok gizli soru kalktı yok geri geldi bi ton uygulama geçirdik yani,şimdi gizli sorusuz char bile kayıt etmişliğimiz var,kalkıpda gizli soru bile sorabilirler
    bu uygulamanın derhal kalkması lazım yani pratik bir sistem gelmeden mesela mesaj gelcek o kodla siteye gircen otomatik accan yani telefon sendeyse kısmende olsa charın sahibi oldugunu kanıtlar,ama bu şekilde herkesi oyundan soğutcağı belli çünkü ticket nezaman döncekler nezaman char açılcak hep bunlar zaman kaybına yol acar,şimdi soyulsanız dahamı iyidi diye savuncaklar ama pratik bir sistemle otomatik açma olsa ozaman buna bir önelem koruma denir ama bu şekilde zaman kaybı sadece
    Last edited by sibemoL; 03-30-2015 at 06:04 AM.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Hesabınıza yapılan işlem hakkında itirazınız var ise destek ekibine bilet gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.