Results 1 to 2 of 2

Yetkili Kişiler Lütfen ilgilensin.BANNED

S.a İyi günler 25.03.2015 Sunucu:Orion Nick:MythGideona banned. Bundan 1 hafta önce arkadaşım MythAHMET Banned yedi premium bile yeni çekmişti madende ticket attik mesaj attik İlgilenen Yok.Bende Twitch canli yayinda sememberg adlı arkadaşa sorun var ilginermsn diyorum adam insan yerine bile katmadan burasi canlı yayin anlıyorum ama başka yerde ilgilenen bile yok.Beni twitch odasinda haksiz yere banladi.Bende kaldıramadım Ard ardina 10 tane twitch hesap açdım ağir konuştum odadaki Nickim MythGideona'ydi.Yukari belirttiğim tarihte yani dün raven harpy keserken dc oldum banned. Ben artik bu haksızlıklari bu ilgisizlikleri kaldıramaz oldum İnsanlari İnsan yerine katmayıp ilgi alaka göstermemeniz çok canımı sıkar oldu.BEN HAKKIMI ARIYORUM ARKADAŞ.Ben hakki bulana kadarda Ariyacağim Hakkimi vermemekle nttgame israr edersede. Sonucu İllegal Kullanmakta yetkili yerlere başvurmakta ariyacağim.Premium paralari cash paralari siz banliyasaniz diye yapılmadı bunlar. ZEVK İçin yapıldı.HAKKIMIDA Ariyacağim .Yatirilan Paralari iLLegal olarak Çıkarmasınıda bilirim.Ondan sonra siz sağ ben selamet.BEN SİZİN GÖZÜNÜZDE HAK HUKUK ADALET BUYSA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.Bu Paralarla Geçiniyorsanız Sağlıcakla Orion:MythGideona id:yollagelsin071

Arkadas 1 tane yetkili yokmu Bukdar ilgisiz olmayin premium felan boşa gidiyor.Hangisine Yanayim giden Premiumami giden itemleremi bu yetkili denen şahsiyetlerin ilgisizliginemi.ARTIK YETER. DAMARIMA BASMAYIN Ama o car bani acilmasin Yapacaklarimi ben bilirim.
    Last edited by MyPassioNAntaLyaLee; 03-27-2015 at 02:33 PM.