Results 1 to 1 of 1
    Junior Member
    Class
    Rogue
    Clan
    TheGodFathers
    Server
    Attila
    Race
    Karus

Unhappy BİLGİLENDİRME TheOrderr soyulmustur

SELAMUN aleykum ne dicemi bilemiyorum 07.03.2015 tarihinde aksam saat 21.45 gibi oyuna gırerken tm 10 dk oyunda kaldıktan sonra charım 2 kez dc yemeden oyundan atmıstır ve ardarda gırerken bı baktım kendımı folkta buldum ve charım komple bosaltılmıs clana dokunmamıslar o kdar emek verdım illegal bi hareketım olduysa Allah su anda taş etsin benı link trade hile k0xp vs bu gbı seylerden hep kacındım ve hıc bır sekılde knıghtan baska oyun yuklu degıl pcde ve charım ıcs li otp tek kullanımlık sıfreyle gırıyordum bu kadar emek verdım 4 senedır charım soyulmadı ve bugun charım soyulmustur gercekten cok uzgunum ve yetkılılere tıcket attım ondanda bısey cıkmayacagından emınım hıc ılgılenmıyolar forumda arkadaslarda benım gıbı soyulmus onlardan bellı askerden geldım bı hevesle gerı basladım ve ıtemlerımı yukseltıyım cabasına gırmıstım ve oyunun son demine gelmiş bulunmaktayım herkes hakkını helal etsın hakkım varsa bu oyun bundan sonra oynanmaz ilerde ne getirir bilemıyorum herseyın hayırlısı ne kadar legal olursan ol char soyuluyormus demek emek hırsızları sizlere seslenıyorum Allahınızdan bulursunuz

Last edited by hayalb31; 03-07-2015 at 07:59 PM.