Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

GM'ler güya 7/24 online olacaklardı. Bunun sözünü vermişlerdi. CZ TREN PARTY ALERT!!!

GM'ler gerçekten sözünü tutuyorlar. 7/24 online'lar. CZ'de eski günlerde ki gibi tren partiler 7/24 rahatlıkla bos taşlarını kesip bizim anamızı ağlatıyorlar. Bize bunları yaşattığınız için teşekkür ederiz. Tek yapmanız gereken azıcık insan olup, azıcık ilgilenip bunları oyundan def etmenizde, ya da kısacası k0xp yazılımına karşı önlem almanızdı. 51 level k0xper gelsin beni kessin. Bossları kessin, NP de kassın banda yemesin? E biz neden para yatırıyoruz ? Cash çekiyoruz? Neden legal oynuyoruz? Siz IP bann atmadıkça. Siz bu k0xperların önüne geçmek istemedikçe hiiiiç bir cacık olmaz. Azıcık ilgi alaka ya. Reportlamaktan, yazmaktan canımız çıktı. Oyundan sen mi para kazanıyorsun yoksa ben mi? Oyunda sen mi GM'sin yoksa ben mi? Reportlamaktan gına geldi be kardeşim. Ben reportluyorsam sende banlayacaksın, işin ne? İşinizi yapmayacaksanız Şeriflik getirin biz çok daha kolay bir şekilde yaparız. Oyunu temizleriz.

CZ de saat 10:30 sularında bulunan Trenler

JellyBonnes

SalmonPicolos

CengoTREX

LastCamp

BloodyPacket

IHungaryBoomI

SalmonPicolos

FightForDejavu

Senior Member Acheroon's Avatar
    Forum Kuralları :

14 - Elinizde kanıt olsun ya da olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Şikayet konularını kanıtla birlikte CR bölümüne göndermeniz gerekiyor. Diğer kategorilere bu tip konular açmak yasaktır.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Tags for this Thread