Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 77 of 77
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Ne yazık ki forum üzerinden hesap desteği sağlanamamaktadır. Destek ekibine bilet göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.
    charımın geri gelme ihtimali nedir sizce ?

Ben charımı 2015 yılında açmıştım 2016da baktığımda silinmişti ancak ıd pw girince kabul ediyordu karakterimin gelme ihtimali varmı ??

Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Eski Bir Oyuncu idim eski charımla oynamak istiyorum lakin silinmiş cash filan alsak geri getirme şansımız varmı

kimse bana sıfırdan kas daha karlı olursun demesin lütfen

Junior Member
    Merhabalar,

Ben 2006-2007 yılında aktif olarak knight online oynamayı bıraktım. Sebebi o zaman hile hurda koxp gibi şeylerden kaynaklıydı. Ancak ara ara account a girerdim.
    2012 yılından sonra da girdiğimi iyi hatırlıyorum. Account ismini id şifre mail hepsini hatırlıyorum. Siteye ve oyuna girebiliyorum. Ancak benim oynadığım server Xigenon birleştirilmiş ve Gordion olmuş.
    Ne yazık ki karakterlerim görünmüyor.
    yani hesabım silinmiş olsa mantıken oyuna ve siteye giremem.

Bu konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ID: hydroman

Junior Member
    2014.2015 tarihinde gırıs yaptım charactere 12 senelık oyuncuyuz ne hakla sılıyorlar? mahkeme yolu gorundu varmı oyle bılgı vermeden ıletısıme gecmeden bı emegı heba etmek. en son gırdıgımde herseyım yerlı yerınde duruyordu sımdı ne yapacagız?

Junior Member
    Quote Originally Posted by sfr01 View Post
    Merhabalar,

Ben 2006-2007 yılında aktif olarak knight online oynamayı bıraktım. Sebebi o zaman hile hurda koxp gibi şeylerden kaynaklıydı. Ancak ara ara account a girerdim.
    2012 yılından sonra da girdiğimi iyi hatırlıyorum. Account ismini id şifre mail hepsini hatırlıyorum. Siteye ve oyuna girebiliyorum. Ancak benim oynadığım server Xigenon birleştirilmiş ve Gordion olmuş.
    Ne yazık ki karakterlerim görünmüyor.
    yani hesabım silinmiş olsa mantıken oyuna ve siteye giremem.

Bu konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ID: hydroman
    aynısı bende oldu herseyımı sılmısler xgenon du benım server da herseyım kayıtlı oyuna gırebılıyorum ama adam yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Merhaba Şövalyeler!

Knight Online'ı daha temiz, daha kaliteli bir oyun haline getirmek ve sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatabilmek amacıyla çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir aktif olarak devam eden Knight Online'da Mart ayı içerisinde önemli bir değişiklik yapılacaktır.

Buna göre, 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmayan tüm hesaplar, 02.04.2015 tarihinde sistemden tamamen silinecektir. Silinen hesaplara ise daha sonradan herhangi bir şekilde erişim sağlanamayacaktır. Şayet 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmadığınız bir hesabınız bulunuyorsa, bir an önce hesabınıza giriş yaparak silinmesini önleyebilirsiniz. Bu bağlamda, silinen hesaplarla ilgili olarak daha sonra yapacağınız itirazlar geçersiz olacaktır.

Herkese iyi oyunlar!
    NTT Game | Knight Online Ekibi
    ben simdi 3 yıl hesaba gir mesem 2023 de bıraksam ve 2027 gibi mi hesap silinecek