Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77

Hybrid View

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Merhaba Şövalyeler!

Knight Online'ı daha temiz, daha kaliteli bir oyun haline getirmek ve sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatabilmek amacıyla çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir aktif olarak devam eden Knight Online'da Mart ayı içerisinde önemli bir değişiklik yapılacaktır.

Buna göre, 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmayan tüm hesaplar, 02.04.2015 tarihinde sistemden tamamen silinecektir. Silinen hesaplara ise daha sonradan herhangi bir şekilde erişim sağlanamayacaktır. Şayet 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmadığınız bir hesabınız bulunuyorsa, bir an önce hesabınıza giriş yaparak silinmesini önleyebilirsiniz. Bu bağlamda, silinen hesaplarla ilgili olarak daha sonra yapacağınız itirazlar geçersiz olacaktır.

Herkese iyi oyunlar!
    NTT Game | Knight Online Ekibi
    Last edited by NativeBrutal; 02-28-2022 at 03:24 PM.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

3 yıldır hesabına girmiyorsa ya şifresini unutmuştur yada oyunu bırakmıştır

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Quote Originally Posted by Zehricin View Post
    3 yıldır hesabına girmiyorsa ya şifresini unutmuştur yada oyunu bırakmıştır
    Vardır var. Banlı karakteri olanlar arada giriyorlardır hesaplarına. (Web sitesine giriş yapmak sayılıyorsa tabi)
    -We are Many, You are but One!

knight daha kaliteli oyun haline getirmeye urasıyoruz demişşin nasıl kaliteyse 4gündür oyuna giremiyoruz premiumlarımız boşa gidiyor şu otpyi düzeltin artık

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Merhaba Şövalyeler!

Knight Online'ı daha temiz, daha kaliteli bir oyun haline getirmek ve sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatabilmek amacıyla çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir aktif olarak devam eden Knight Online'da Mart ayı içerisinde önemli bir değişiklik yapılacaktır.

Buna göre, 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmayan tüm hesaplar, Mart ayı içerisinde sistemden tamamen silinecektir. Silinen hesaplara ise daha sonradan herhangi bir şekilde erişim sağlanamayacaktır. Şayet 1 Ekim 2012 tarihinden bu yana giriş yapmadığınız bir hesabınız bulunuyorsa, bir an önce hesabınıza giriş yaparak silinmesini önleyebilirsiniz. Bu bağlamda, silinen hesaplarla ilgili olarak daha sonra yapacağınız itirazlar geçersiz olacaktır.

Herkese iyi oyunlar!
    NTT Game | Knight Online Ekibi
    Bu da güzel haber, inş bu gibi etkinlik ve düzenlemeleri kısa zamanda daha çok ve ilgili şekilde göreceğiz inş..
    NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

NONSTOP --> NonstopReisS - KingS
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

NONSTOP vs GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

NONSTOP (347) vs Exorcosuim (45) 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

NONSTOP Facebook Grup
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

ISeMoOI --> NonstopReisS

@AndrePaul kolay gelsin. Uzun zamandan beri Knightonline'a girmediğimden dolayı bilmiyorum doğru yerden mi yazıyorum yoksa yanlış yerden mi; ancak yardımcı olursan sevinirim. Ben Xigenon serverı varken knightonline oynayan bir oyuncuydum.İşlerim ve özel hayatım nedeni ile uzun zaman oyuna giremedim. Xigenon ve bazı serverlar Gordion adı altında birleşmiş, bugün itibari ile yani 29.03.2015 tarihinde oyuna girdiğimde oyunda bulunan karakterimin ve karakterimdeki np ile clanımın durduğunu ancak üzerinde bulunan tüm itemlerin silindiğini gördüm. charımda sadece bir zamanlar yılbaşında hediye edilen latern balkabağı lambası ve 41 lvl olan farm köpeğim duruyordu. bankada bulunan paralarımda aynı zamanda silinmişler. Server ismi değişmeden önce charımda bulunan itemlerimi ve bankada bulunan paramında oyunda bulunan karakterime iade edilmesini talep ediyorum. bunun ne ve nasıl hangi şekilde yapılacağına dair yardımcı olursan sevinirim.Karakterime ait ekran görüntülerini 2007 yılında yanlış hatırlamıyorsam bir cdye kaydetmiştim.Cdnin cd çantasında olduğunu düşünüyorum. istenildiği takdirde nasıl resimleri ibraz edebiliceğimi iletirsen sevinirim. ayrıca karakterin data geçmişinden de dediklerimi doğruluğunu teyit edebilirsiniz. bu konuda yardımcı olursan sevinirim. şayet bu olayla sen ilgilenmiyorsan ilgili kişi veya kurumlara yazımı gönderirsen mutlu olurum. şimdiden teşekkürler. oyundaki nickim TheCycleKiller

Junior Member BraveBe's Avatar
    Nickname
    Be
    Class
    Mage
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Peki tam olarak mart ayının kaçında olacağı belli mi ?

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Quote Originally Posted by BraveBe View Post
    Nisan ayına kadar girilmemişse silerler diye tahmin ediyorum. Nisan 1'de biter o iş.
    -We are Many, You are but One!

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BraveBe View Post
    Mart ayı içerisinde gerçekleşecek bu işlem. Şayet böyle bir hesabınız varsa bir an önce giriş yaparak işlemi önleyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by BasbugTurkes View Post
    ya hocam ilk önce oyuna premiumsuz girişleri açın oriona giricem Premium kırdırmak için ama giremiyorum premiumsuz girişleri kapatmışssınız millete pre aldırmak için tamamda Premium var karakterimde kırdırmam için oyuna girmem lazım Premium karakterimin üstünde.
    Canlı yayınlarda da açıklamıştım, bu konuyla alakalı olarak çalışmalar yapıyoruz.
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AndrePaul View Post
    Mart ayı içerisinde gerçekleşecek bu işlem. Şayet böyle bir hesabınız varsa bir an önce giriş yaparak işlemi önleyebilirsiniz.

Canlı yayınlarda da açıklamıştım, bu konuyla alakalı olarak çalışmalar yapıyoruz.
    Ben 5 gündür Oyuna giremiyorum forumlarda orda burda 5 gündür basbar bağrıoruz ne zaman düzelicek bu durum ?