Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Protection koxperlarla iş yapip haksiz kazanç sağlayan clan

Ben GALAHAD!

Bugün krowaz adasında gördüğüm şeyleri anlatcam size, Protection clanından FatherTestaMent k0xperlar tarafından saklanan krowazı wallhack kullanarak çıkarmıştır. Sabah 8'den 10:30'a kadar krowazı arayıp bulamadık. Lakin PROTECTION clanı gelip 5dk içinde bulup, krowaz neredeyse çıkartıp kasmaya başlamıştır. Soruyorum size koxp kullanmayan bir adam nereden yerini bilebilir? Koxp kullanmayan bir adam wallhack açıp nasıl 5dk da krowazı kasmaya başlayabilir? Clan başkanları DYNEAZOR ve STUKAJUTORUM adlı kişilerde zaten yaptıkları konuşmalarla bir nevi doğrular niteliktelerdir. Hepsini baylaşacağım. Gerek online forum gerekse diğer forumlarda. CheatReports'a da koyacağım. Wallhack kullanan illegal birini clana almaktan ve partiye alıp para kasmaktan kaynaklı umarım bann yerler. Biz canımızı dişimize takıp 1-2 saat legal oynamaya çalışırken bu insanlar illegallik yaparak kendilerine haksız avantaj sağlıyorlar. DYNEAZOR bana attığı mesajda k0xp kullanma diye uyardık yine kullandıysa atarım dedi yani k0xp kullandığını biliyor. Dün gece schutzlar krowazı k0xpla sakladı bugünde biz çıkardık. 1.30da da siz kasacaksınız daha ne diyor yüzsüz yüzsüz. Bugüne kadar k0xp kullanmadık. Kullanmayızda. Bu karaktersizlere göz yuman ve müsade eden herkes de en az onlar kadar karaktersiz ve illegal programı destekliyor demektir.

MÜMKÜNSE LEGAL OYUNLAR...

Junior Member
    Evet Galahad arkadasımıza katılıyorum. + TBL kullananlarıda gördüm bizzat kendisi ile vs attım aramızdaki inanılmaz item farkına rağmen hp sini % 5 den % 100 e 1 saniyede dolduran bi asasla vs attım. en düşük ihitmalle bile 4k hp si olan bi asasın 100 hp den CP+ ibex ile direkt olarak 2800 hp doldurması gerekir geriye kalan 1200 hp yide minör 1 saniyede dolduramaz lütfen artık şu kxp ve tbl lerden kurtarın bizi. 4 sene önce de böyle idi oyunu bıraktım tekrar döndüğüme pişman ettirmeyin..

Junior Member
    Nickname
    RazorFan
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    İlk krowaz zamanları gibi oldu, krowaza giriyoruz, arıyoruz yok? Aklı beynimi var bu yaratığın diye düşündüğüm bile oluyor zaman zaman... Koxp ve illegal 3. derece yazılım kullanım işine bir türlü çözüm getirilememesi gerçekten üzücü.

Senior Member
    Nickname
    IIObirArchMage58II
    Class
    Mage
    Clan
    ::_::Psy::_::
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    benim duyduğum kadarıyla o kosper clandan çıkarılmış Protection saygı değer bi clandı kısa bi zamanda olsa aralarında bulunmuştum .

arkadaşlar böle klanları kınıyalım

Tags for this Thread