Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 94
    Junior Member
    Nickname
    QnLyForYou
    Class
    Priest
    Clan
    LetsGO
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Ionıada hiç bir illegal aktiviteye izin vermeyecigimi bilmenizi isterim .

EĞER SİZİN OYUN İÇİ BİR ŞİKAYETİNİZ OLURSA PM:
    QnLyForYou
    IDamnedAngeL(I ile)-(Andream çarım)
    +Herhangi bir Ares clanı memberini da şikayetinizi gönderebilirsiniz..

CERKEZKO ' nun yerine sıradaki adayı yerleştirdik:

PracticaL
    Aeternum Vale

Quote Originally Posted by paladindlreamer View Post
    Karakterlerinin isimlerini bilinir olması kişiye göre değişir. Yani sizin oynadığınız zaman dilimi veya zone' a bakarak bilinilirliği kıyaslamak doğru olmaz diye düşünüyorum.

Kalabalık veya serverlar içerisinde oyuncuları en çok görülen klanlardan seçim yapılması ile ilgili bir kriter de bulunmuyor. Sadece bu işi yapabilecek kişilerden seçim yapılmaya çalışılıyor.
    Şu an görmüş olduğunuz adaylar arasından kötü ünü olan olan bir klanda bulunmuş veya illegal işlere bulaştığı video veya ksc ile kanıtlayabileceğiniz oyuncular var ise bu veya İngilizce bölümüne açtığım başlık altında paylaşmanızı rica ediyorum.

CERKEZKO ise en kısa sürede güncellenecektir.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Verilen listede 3 isimde şuan için sorun yok.Diğer yazdığınız konu ise zaman dilimi mevzusu her iki ırk içinde uzun bir süre yani sw açıldığından bu güne Human şerif sis adream onu bile tanıyorsak zaman problemimiz yok burda karalama yapmak adına birşeyleri yazmıyorum Sadece güzel bir oyun temenni ediyoruz inş istediğimizi alırız. Kötü ünü olan bir clan konusuna gelince bu konuda yorum yazmama gerek yok herkes herşeyi biliyor iki şerif aynı clanda .Anlayan dediğimi anlar zaten.Bu seçilen charlar cz olanlardan ikisi uzun zamandır ofline olan charlardı şuan onlineler.

Quote Originally Posted by ScRabLLe View Post
    bymuco sally zamanından kalma çok eski bir karakterdir... Bence güzel seçim olmuş....
    Benim adıma bir sorun yok ister yeni ister eski karekter olsun cz de ki npt ye dur desin Pazar akşamları online olup csw de müdahale etsin GECE cz de boss taşı takibi yapan karus trenlere müdahale etsin yeterli görevlerinde bol şans ayrıca kolay bir iş değil inş sorun yaşamazlar.

Senior Member Co0L's Avatar
    SALVADORSANCHEZ
    gangmicziko
    4forTeZZa
    Judge2Wishh
    locagrey
    Rammstein
    ISaviorLavinia

Ionia acıldıgından beri oynarım bu isimleri ilk defa duydum.Kusura bakmayında nasıl seçtiniz isimleri anlamadım gerçekten.Hayırlısı olsun diyelim

Quote Originally Posted by Co0L View Post
    SALVADORSANCHEZ
    gangmicziko
    4forTeZZa
    Judge2Wishh
    locagrey
    Rammstein
    ISaviorLavinia

Ionia acıldıgından beri oynarım bu isimleri ilk defa duydum.Kusura bakmayında nasıl seçtiniz isimleri anlamadım gerçekten.Hayırlısı olsun diyelim
    Şu yorumu kontrol edebilirsiniz.

http://forum.knightonlineworld.com/f...ll=1#post76445

Konuyu ben açmadım ama tek başlık altından devam etmek istediğim için devam ettim altından.
    Aeternum Vale

Senior Member Co0L's Avatar
    Quote Originally Posted by paladindlreamer View Post
    Karakterlerinin isimlerini bilinir olması kişiye göre değişir. Yani sizin oynadığınız zaman dilimi veya zone' a bakarak bilinilirliği kıyaslamak doğru olmaz diye düşünüyorum.

Kalabalık veya serverlar içerisinde oyuncuları en çok görülen klanlardan seçim yapılması ile ilgili bir kriter de bulunmuyor. Sadece bu işi yapabilecek kişilerden seçim yapılmaya çalışılıyor.
    Şu an görmüş olduğunuz adaylar arasından kötü ünü olan olan bir klanda bulunmuş veya illegal işlere bulaştığı video veya ksc ile kanıtlayabileceğiniz oyuncular var ise bu veya İngilizce bölümüne açtığım başlık altında paylaşmanızı rica ediyorum.

CERKEZKO ise en kısa sürede güncellenecektir.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Ben bu yorumunuzu açıkca okudum zaten.Fakat ben günde 14 15 saat biri olarak bu kişileri oyunda görmediysem bunlar hilecileri nasıl engelliyebilir peki ben bunu merak ediyorum sadece.Birde bu kişilerle ilgili illegal bir kanıtınız varsa koyabilirsiniz demişsiniz.Bu kişileri oyunda görmedikki daha önce o yüzden bir kanıt koymamızda mantıksız olur.Aday gösterdiğiniz kişilerden ;
    IOnLyFuhrer
    INoeLBaBa
    QnLyForYou
    Doğru seçimler olmuş fakat inanın diğerlerinin oyunla alakası yok.En azından bu seçilen kişilerden bilgi alırsanız veya eski forumdaki (Jode) gibi oyuna girip (Ionia) Seçtiğiniz kişiler hakkında bilgi alırsanız bana hak vericeksinizdir.Ben sadece Ionia nın Koxper ve Npt cilerden arınmasını istiyorum.Teşekkürler...

Junior Member
    7- Başvuru yapan oyuncuların her biri sadece 1 adet şerif karakteri ile başvuru yapabilirler birden fazla şerif adayı göstermek yasaktır. (1 Forum kullanıcısı 1 Şerif adayı) Birden fazla şerif adayı gösteren Forum kullanıcılarının Başvuruları kabul edilmeyecektir.

03-26-2013, 11:21 AM #36
    Judge2Wishh
    Judge2Wishh is online now
    Junior Member

Server : İonia
    Karkater Irk : Karus
    Karakter ismi : Judge2Wish
    Karakter Job : Priest
    Karakter Level : 83

03-26-2013, 11:30 AM #41
    Judge2Wishh
    Judge2Wishh is online now
    Junior Member

Server : İonia
    Karakter ismi : Spaniard
    Karakter Job : Priest
    Karakter Level : 59

7- Başvuru yapan oyuncuların her biri sadece 1 adet şerif karakteri ile başvuru yapabilirler birden fazla şerif adayı göstermek yasaktır. (1 Forum kullanıcısı 1 Şerif adayı) Birden fazla şerif adayı gösteren Forum kullanıcılarının Başvuruları kabul edilmeyecektir.

kurallara göre Judge2Wishh şerif olamaz,1 den fazla şerif adayı göstermiştir.
    Last edited by asdlaskdaskd; 04-22-2013 at 03:59 PM.

Junior Member
    Nickname
    Judge2Wish
    Class
    Priest
    Clan
    TheOnLyReaL
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    oyunda hem andream hemde ronark land da aktif bir şekjilde serifflik sistemimin toleranssız bir şekilde uygulanacağından emin olabilirsiniz iyi oyunlar

Junior Member
    03-27-2013, 09:24 PM #44
    Rammstein
    Rammstein is offline
    Junior Member Rammstein's Avatar
    Nickname
    ByMuCo
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus

Server : Ionia
    Karakter ismi : ByMuco
    Karakter Job : Rogue
    Karakter Level : 69

03-27-2013, 09:27 PM #45
    Rammstein
    Rammstein is offline
    Junior Member Rammstein's Avatar
    Nickname
    ByMuCo
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Server : Ionia
    Karakter ismi : ICalypso
    Karakter Job : Mage
    Karakter Level : 80

ByMuCo şerif olamaz,1den fazla aday göstermiştir.