Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 91 to 94 of 94
    Member Bodurolu's Avatar
    Nickname
    IHeLLBoY
    Class
    Mage
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by paladindlreamer View Post
    Bu şerifleri belirleyen kişinin Ionia serverında oynayan bir tek arkadaşı bile yoktur, sadece araştırmalar sonucunda adaylar belirlenmiştir.

Bu yüzden çok fazla birbirinizi üzmemenizi ve komplo teorileri kurmamanızı tavsiye ederim.
    Araştırmalarınızı sorğuluyacak gibi olacağız Sayın Mod. bu şimdiki listedeki adı geçen kişiler gerçekten araştırıldığı konusunda endişelerimiz var... Sheriff olabilmek için gereken kuralları belirtmişsiniz zaten , tam aksi şeklinde kişiler sheriff aday olmaları söz konusu bu konuda bir açıklık getirin lütfen...

Member Bodurolu's Avatar
    Nickname
    IHeLLBoY
    Class
    Mage
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    O konuda yanlışınız var çünkü bu server ile ilgili çalışmayı ben yaptım, elimden geldiğince ince eleyip sık dokumaya çalıştım. Bu anlamda, kimseyi töhmet altında bırakmayın.

Battalgazi ' den de rica ediyorum bu konuyu kapatıversin, çünkü insanlara yeteri kadar zaman tanıdık yorum yazmaları için, kişiler kavga etmeyi seçiyorlar ise kendi tercihleridir.

Tüm adaylara iyi şanslar dilerim.
    Yine araştırmalarınızı sorguluyor gibi olacağım ama bu araştırmalarınızın sonucunda bu kişiler konusunda kararlı mısınız ? Gerçekten de ince eleyip sık dokumaya çalıştığınız adaylar bunlar ise ; benim yönetim konusunda açıklık getirilmesini istediğim konular var.

Member Bodurolu's Avatar
    Nickname
    IHeLLBoY
    Class
    Mage
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    O konuda yanlışınız var çünkü bu server ile ilgili çalışmayı ben yaptım, elimden geldiğince ince eleyip sık dokumaya çalıştım. Bu anlamda, kimseyi töhmet altında bırakmayın.

Battalgazi ' den de rica ediyorum bu konuyu kapatıversin, çünkü insanlara yeteri kadar zaman tanıdık yorum yazmaları için, kişiler kavga etmeyi seçiyorlar ise kendi tercihleridir.

Başvuru yaparken lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz;

1- (Yeni açılan sunucularımız dışında) şerif karakterin, dolayısı ile hesabın 1 yıldan daha eski olması gerekmektedir.
    2- Karakterin içinde bulunduğu klan herhangi bir şekilde kötü bir üne sahip olmamalıdır. (klanlarla ilgili de araştırma yapılacaktır)
    3- Hesabın daha önceden herhangi bir vukuatı olmamalı, Hackshiel ya da GMler tarafından oyundan uzaklaştırılmamış olması gerekmektedir.
    4- Karakterin sunucusunda tanınmış ve yardımsever davranışlar sergiliyor olması önemli bir artıdır.
    5- Hesabın forumdaki aktiviteleri önemli bir artıdır.
    6- Paylaşılan/satılan/satın alınan hesaplar değerlendirme kapsamına girmeyecektir.
    7- Başvuru yapan oyuncuların her biri sadece 1 adet şerif karakteri ile başvuru yapabilirler birden fazla şerif adayı göstermek yasaktır. (1 Forum kullanıcısı 1 Şerif adayı) Birden fazla şerif adayı gösteren Forum kullanıcılarının Başvuruları kabul edilmeyecektir.
    8- Şerif Şeçimlerinde 1 clandan Sadece 1 aday seçilecek. Ancak İstisnai durumlarda Bu sayı 2 olabilir 3 olamaz oyun içindeki rekabeti ve kötüye kullanımı engellemek için yapılmıştır.

Sayın Mod. bize iletilen Sheriff olabilmek için gerekli hususları bir başka ' JhiungSuigun ' moderatörümüz bu şekilde açıklamıştır. Lütfen bu konu ile yeniden aday değerlendirmesini gözden geçiriniz...

Senior Member Co0L's Avatar

İnce eleyip sık dokuma sisteminiz bumu sizin.Allah aşkına kendisi Human ama şerif çarı karus olan birisi olabilirmi.Mantıklımı böyle bişey.Asıl çarı human fakat oynamadıgı boş çarı karus ve şerif oluyor.SAÇMALIK