Results 1 to 6 of 6

82 lvlden 83 e Kasmak için Hangi Pre Almalıyım

arkadaşlar War premi alayım Exp premi sitedeki özellikler güncellenmiş erhalde şuan en güncel Prelerin ne verdiğini nerede bulabilirim

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Hem pk atacağım, hem kasacağım derseniz war pre olabilir. Ama eğer direkt olarak 83 olacağım, bir an önce level atlamam lazım derseniz exp pre. Ayrıca exp pre alırsanız 83 den sonra kalan zamanda rebirth için de bir ilerleme kaydetmiş olursunuz.

Quote Originally Posted by SpirosVondas View Post
    Hem pk atacağım, hem kasacağım derseniz war pre olabilir. Ama eğer direkt olarak 83 olacağım, bir an önce level atlamam lazım derseniz exp pre. Ayrıca exp pre alırsanız 83 den sonra kalan zamanda rebirth için de bir ilerleme kaydetmiş olursunuz.
    peki exp pre ile war pre arasında fark nedir ne kadar fark eder

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4escapefromusss View Post
    peki exp pre ile war pre arasında fark nedir ne kadar fark eder
    Aslında adı üzerinde, exp pre exp kasmanız için, war pre ise pk ve exp'e destek. Exp loss oranı ve exp gain olarak ben level kasacak olduğumda exp premiumu kesinlikle tercih ederdim. Çünkü 83 olana kadar illa ki karakteriniz exp'e yatacak ve bu exp loss'tan oluşan zaman kaybını minimalize etmek için exp premium en ideali. Her zaman şunu düşünmüşümdür, np her zaman kasılır, exp her zaman kasılmaz. Bir an önce level alırsanız pk'lar da daha eğeleceli hale gelecektir.

Quote Originally Posted by SpirosVondas View Post
    Aslında adı üzerinde, exp pre exp kasmanız için, war pre ise pk ve exp'e destek. Exp loss oranı ve exp gain olarak ben level kasacak olduğumda exp premiumu kesinlikle tercih ederdim. Çünkü 83 olana kadar illa ki karakteriniz exp'e yatacak ve bu exp loss'tan oluşan zaman kaybını minimalize etmek için exp premium en ideali. Her zaman şunu düşünmüşümdür, np her zaman kasılır, exp her zaman kasılmaz. Bir an önce level alırsanız pk'lar da daha eğeleceli hale gelecektir.
    çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Exp kasmak iyice zorlaşmış bi kolaylık gelse güzel olurdu

(Görevlerin Sıfırlanması)

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!