Results 1 to 5 of 5

Exclamation Genie altından pedal çalıştırıp exp kasmak legal midir yetkililere sesleniyorum

az önce cheat reports a bir karakterin genie altından r+skill combolu genie gibi vurmayan bir videosunu attık gerekenin yapılmasını istiyorum.Eğer legal ise bizde alıp kullanmaya başlayalım

Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Saka gibisin. Video atmis olabilirsiniz fakat o video aninda o kisinin genie + El ile mudahale etmedigini nasil ispatliyabilirsin ki. Slot seri olsun diye bazen el ile mudahale eden oyuncular var ve o anda video cektiysen bu yaniltma olmasin? Yanlis yonlendirmeden ve iftiradan sikayet eden sahsin ustunde islem yapilmasi gerekir. Sanirim videoya hicbir islem yapilmaz. GM in o karakteri yanina cekmesi sonucu cektigi yerdeki canavarlara atak yapiyorsa islem yapabilir. Kisacasi bosuna arkadasini ispiyonlamis oldun (Sahsi kanaahatim bu bir ihanet yonunde)
    Last edited by Ens_dFrGZtQY; 02-07-2015 at 03:56 PM.

sen oyunun yetkilisimisin? lütfen üzerine vazife olmayan şeylere yorum yazma ben yetkili arkadaşlara sordum sana değil

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    foruma konu açıyorsan her türlü yoruma açık olmalısın adam sadece gerçeği söylemiş bence.

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Pedal çok zor kanıtlanabilir çıplak gözle onu anlıyamazsın.

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!

Tags for this Thread