Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Sw Kötüye Gidiyor. :)

Çoğu Kişi Şeriflerden Şikayetçi Ve Bende Nie Oldugunu Merak Ediyorum Şimdi Anladım... Şerifler -18 Yaşında Olunca Kötü Oluyomus Şeriflerin Hepsinin Gözden Geçirilmesini İstiyorum Çoluk Çocuk Şerif,Kral Olmamalı... SAYGILARIMLA

SoloTopOrTroll

Junior Member
    katılıyorum kanka

Junior Member
    elemanlar bana iron impact takanların yüzde 95'i koxper oluyor dedi ya böyle yargısız infaz yapanlar var. iron impact'demi tahmıyah...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hepsine Lanet Hepsi Cahil Çoluk Çocukla Bu Oyun İlerlemez.Bakalım Üstlerin Gözü Ne Zaman Açılıcak.

Banned
    Nickname
    SaThaShMal3aNa
    Class
    Warrior
    Server
    US->Beramus
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    aynen arkadaşa katılıyorum bende !!

Junior Member Yolanthe Sneijder's Avatar
    Nickname
    YolantheSneijder
    Class
    Mage
    Clan
    OnePiece
    Server
    US->Carnac East
    Race
    Karus
    nerden bildin şeriflerin yaşlarını ?

Kimsenin yaşını başını bilmeye gerek yok. Bunun önemi de yok. Yaşıyla ilgilenilmiyor kimsenin ama hal ve tavırları olması gereketigi gibi değil. Zaten 5 şeriften 4 ünün bu seçimden önce sağda solda birbirleriyle item alışverişi yaparken, pmden gülüşürken, onu bastım bunu yaktım diye muhabbet ederken kscleri var. Kendi elleri ile koyup yayınlamışlar. Ayrıca şerif demeyelim henüz şerif falan yok ortada. Adayların burada kapatılmış ve tekrarı yapılırsa banlanırsın diye uyarılar almış başlıkları var. Yarası olan gocunsun. Şerif diye birşey olmadığı için şerif şöle şerif böle demenin de bir manası yok. Ayrıca nedendir ki bu şerifler adayları sadece abyss de çıkan malzemeleri satıyor bunu da merak etmekteyim.. Banlanması için video gönderdiğiniz karakterin ganimetleri size mi veriliyor? Yoksa abyss de charlarınız mı var?

Saygılar.

Member
    Nickname
    ------
    Class
    Priest
    Clan
    ---------
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    şeriflik aktif edildi mi?

Hayır. Edileceğini de sanmıyorum. Ne gerek var zaten macro bitmiş bir elin parmağı kadar adam vardır kullanan onların önüne ko geçememiş şerif mi geçecek? Kafa karıştırmak mide bulandırmak ve gerçek hayatta adam olamamış kişilerin kendini adam sanmasına sebep olmaktan başka bir işe yaramayacak. Zaten çoğu pk ya bile çıkmıyor pazar yap onu al bunu sat.. En iyi yaptıkları iş de CAKA satmak.. Bir lider ya da düzen sağlayıcı olacaksa oyunda aktif olmalı 24 saat pazarda afk değil.

Saygılarımla.

Junior Member
    adfasdfswerrrrrrrrrrrrrrrr eeee