Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40

Angry eWET ARKADASLAR PREMİUM YOKSA OYUN YOK MODLAR İCERİİ...

eWET BURDAN YÖNETİME SESLENİYORUM DUN İTİBARİYLE PRE BTTİ VE SUAN BOS SW YE ORİON 3 DAHİ GİRMİYOR AMAC İLLA PRE ALDRMAK MI YONETİMM

Konuyu sen espiri yap die acmadim dostm kafa bulacksan baska konuya

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    emrah haklı boş olan bir sw a girememek neyin nesidir.insan işkillenmiyo değil.bu durumun kasıtlı yapıldığını düşünüyorum.bu durum hakkındada herhangi bir açıklama yapılmamasıda yönetimimde illaki pre alman gerek presiz boş sw a giremessin anlamına geliyor. yönetimin bu tür konulara sessiz kalması bunun göstergesidir

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Quote Originally Posted by emrahsevket07 View Post
    Konuyu sen espiri yap die acmadim dostm kafa bulacksan baska konuya
    Tecrübe diyelim bence.

Her yeni server açıldığında aynı terane. Elbette oyun amme hizmeti sunmuyor. Şirketler bu işlerden para kazanıyor. Hemen hemen orta çaplı bir fabrika kadar istihdam sağlıyor ve onlarca kişi ekmek yiyor.

Yeni bir sunucu açıldığında en azından 2-3 ay boyunca yeni sunucuda premium olmadan oynanmayacağını bu oyunu bilen her oyuncu bilir.

Sözüm meclisten dışarı sizi itham altında bırakmıyorum. Yeni bir server en çok illegallerin iştahını kabartıyor. Multi hesaplarla illegal farm yaparak gb kasıp illegal rant sağlamaya çalışıyorlar. Ve premium zorunluluğu işlerine hiç gelmiyor.

Zaman zaman forumda da buna benzer konular açarak bir umut belki server kapılarını premiumsuz hesaplarımıza da açtırabiliriz diye umut ediyorlar.

Tecrübelerim diyor ki; Eğer ki premium almayacaksanız yeni sunucuda en az 2 ay boyunca rahat rahat oynayamazsınız.

ya amac pre almak yada almamak degil sw bos gorunuyorsa ıllakı grmesı lazım eger gırmıyosa bu cıkardır arkadas cıkarda gectım asırı abartı dır ne demek bos gorunen sw ye gırememek almıyorm arkadas zorlamı aldıracaklar herzamn aldıgım sey suan hesabımda 3200 cash var hıc kullanılmams pre aldırmak mı amac sadece

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Quote Originally Posted by emrahsevket07 View Post
    ya amac pre almak yada almamak degil sw bos gorunuyorsa ıllakı grmesı lazım eger gırmıyosa bu cıkardır arkadas cıkarda gectım asırı abartı dır ne demek bos gorunen sw ye gırememek almıyorm arkadas zorlamı aldıracaklar herzamn aldıgım sey suan hesabımda 3200 cash var hıc kullanılmams pre aldırmak mı amac sadece
    Sorunun cevabı kısaca SADECE değil ama EVET.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    elbette oynayamaz anca geceleri veya res zamanları girebilir sw a sorun boş sw a girmemesi dolu olsa zaten adamın sesi çıkmaz sence mantıha aykırı değilmi.boş olan şeye niçin girmez ..) aklına hiç birşey gelmiyormu madem nıyetleri pre aldırmak açıklama yapılsın desinler
    swın çizgileri boş olabilir fakat premıumsuzlar oyuna giriş sağlayamaz premıum almak gerekmektedir.şöyle biaçıklama gelse herkesde ona göre davranır.
    ve tür konular açılmaz

yonetim nerdesin siz bu oyunu sadece cıkar icin mi kullanıyorsunz isinize gelen her konuya direk griyosunz cewap veriyosunz gelin acıklama yapın herkeze

Senior Member Thuncer's Avatar
    Nickname
    GuruFasulyeSogan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    kardeşim premiumsuz girip ne yapabilirsin ki sadece pazar açarsın trade açıksa yoksa zaten oynamanın bir anlamı yok premium yükleyeceksende boş bir servere git ordan yükle Letter dan geliyor trina ve hediyeler onları orion da alırsın. Canım benim kıyamam yaa her şey para için mi diyorsun ahh be gülüm