Results 1 to 10 of 10

Exclamation Ics hakinda yardim gerekiyor farkli hesaplarda kulanilami

Kolay gelsin bn pc ye otp kurdum bir karater daha açtip onunda guvenligini saglamak için ics otp kurdum ama karaterime girmeye çalsitigimda oyp kodu hata weryo 2 ayri hesaptan tek otp ile ayri idleri yazdigimizda giris yapa biliyormuyuz ilk karaterimin otp kodunu yaziyorum hata veriyor ikinci karaterim otp sini yaziyorum otp kod veriyor giriyorum hata veriyor tek pc yuklu otpyi 2 farli karater için kullana biliyoruzmu yoksa ikisninde ayri ayri id yazim karakterlerimize ulasa bilirmiyiz otp çok sayida girdimizde bloke olan hesabimiz için reset attigimizda npoit aliniyormu tekrardan yardimci olursaniz sevinirim

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by yapmahmetS1 View Post
    Kolay gelsin bn pc ye otp kurdum bir karater daha açtip onunda guvenligini saglamak için ics otp kurdum ama karaterime girmeye çalsitigimda oyp kodu hata weryo 2 ayri hesaptan tek otp ile ayri idleri yazdigimizda giris yapa biliyormuyuz ilk karaterimin otp kodunu yaziyorum hata veriyor ikinci karaterim otp sini yaziyorum otp kod veriyor giriyorum hata veriyor tek pc yuklu otpyi 2 farli karater için kullana biliyoruzmu yoksa ikisninde ayri ayri id yazim karakterlerimize ulasa bilirmiyiz otp çok sayida girdimizde bloke olan hesabimiz için reset attigimizda npoit aliniyormu tekrardan yardimci olursaniz sevinirim
    Bu konu üzerinde çalışmaların başladığı haberi verilmişti.

Ancak şuan için 1 Hesaba sadece 1 OTP kurabilirsin, Eğer akıllı telefona sahipsen diğer karakterin için OTP'yi telefona kurabilirsin bu şekilde 1 PC'de 1 Telefonda OTP programın olmuş olur.

Evet eğer 10 defa yanlış kod giriş yaparsan, Sıfırlamak için 10 Cash harcaman gerekecek.

Konu linki burada, Detaylı bilgi konu içerisinde var.

AnyOTP Programında Kodu Yanlış Girme ve Bloklanma

Simdi ne yapmaliyim karaterimi ilk kareterimi nasil kulanacam ikici karakterim yeni karaterim otp kodu geçiyo onun verdi kodu nasil kaldira bilirim asil karaterime nasil ulasa bilirim
    bu kodu kaldirmanin bi yolu varmi asil hesabima erismemi nasil saglarim

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Simdi ne yapmaliyim karaterimi ilk kareterimi nasil kulanacam ikici karakterim yeni karaterim otp kodu geçiyo onun verdi kodu nasil kaldira bilirim asil karaterime nasil ulasa bilirim
    bu kodu kaldirmanin bi yolu varmi asil hesabima erismemi nasil saglarim
    Baya karmaşık bi durum içerisindesin, Anlaması daha zor

Şuan 2 karakterin var ve 1inde OTP Programı çalışıyor doğru mu anladım? Ve sen o OTP Programını kaldırmak istiyorsun?

Biraz karmasik dogru 1 karakrimde opt kuru idi kulaniyodum simdi bugun 2 ci bi karater açip ics kurdum onun bilgilerini opt ye girerek onaylattim ikinci karaterime kurmus oldugum otp kodu dogruluyor fakat ilk karaterime kendi id ni yadigimda hata veriyor kurulu olan otp ikinci karaterim id ile çalisip kod gonderiyor ilk karakterim id kod gondermiyor hata veriyor ilk karaterime ulasamiyorum ilk karakteriminde ics sifirlayip yeniden kursam faydasi olurmu

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Biraz karmasik dogru 1 karakrimde opt kuru idi kulaniyodum simdi bugun 2 ci bi karater açip ics kurdum onun bilgilerini opt ye girerek onaylattim ikinci karaterime kurmus oldugum otp kodu dogruluyor fakat ilk karaterime kendi id ni yadigimda hata veriyor kurulu olan otp ikinci karaterim id ile çalisip kod gonderiyor ilk karakterim id kod gondermiyor hata veriyor ilk karaterime ulasamiyorum ilk karakteriminde ics sifirlayip yeniden kursam faydasi olurmu
    Az önce de söylediğim gibi OTP' üzerinden kurduğun karakter ile OTP kurmadığın diğer karakter arasında bağlantı sağlayamazsın. 1 Hesaba OTP kurduysan eğer OTP'yi kaldırmadan veya OTP blocklandıysa sıfırlamadan kullanamazsın.

Şöyle bir tavsiye'de bulunabilirim sana, OTP'yi hesaplarından direk olarak kaldırıp, PC veya Telefona tekrar sıfırdan kurulum yapabilirsin, Yardımcı olması açısından video'yu buraya ekliyeyim izliyerek aşama aşama gidersen daha rahat edersin.

PC;

Mobil;

Takıldığın yer olursa konu üzerinden yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.
    Last edited by LevaRithiN; 01-25-2015 at 10:15 AM.

çok saolun biraz yapamaya çalisayim pc den kaldiriyorum katarakterdende off haline etirip yedin kurmaya çalisacacim umarim olur ilgilendiniz için teşşekur ederim kolaygele

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    çok saolun biraz yapamaya çalisayim pc den kaldiriyorum katarakterdende off haline etirip yedin kurmaya çalisacacim umarim olur ilgilendiniz için teşşekur ederim kolaygele
    Rica ederim, kolay gelsin.

Takıldığın bir yer olursa konuyu güncelleyebilirsin.Müsait olduğumda geri dönüş yaparım.

Konu halledilmistir 5n poit karsiligi sorumun gitti ama bir kisi 1 2 3 ayri hesap açmak istediginde o hesaplarin guvenligini nasil saglacak yetkiler bu konuya bi çözum getirirse iyi olur misal human karaterinden skilip karus orc bi karater açmak istese guvenligini saglamak için otp hizmetinden faydalanamiyacak tek otp ile birçok karatere girs yapila bilse çok iyi olur herkeze kolay gelsin saolun

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Konu halledilmistir 5n poit karsiligi sorumun gitti ama bir kisi 1 2 3 ayri hesap açmak istediginde o hesaplarin guvenligini nasil saglacak yetkiler bu konuya bi çözum getirirse iyi olur misal human karaterinden skilip karus orc bi karater açmak istese guvenligini saglamak için otp hizmetinden faydalanamiyacak tek otp ile birçok karatere girs yapila bilse çok iyi olur herkeze kolay gelsin saolun
    Hadi gözün aydın, Bu konu'yu zaten daha önceden çok kişi açmıştı. GM'ler çalışmaları başlatacağını söylemişti, Umarım kısa sürede çoklu OTP aktif olur herkesin beklediği haber bu yönde