Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 80
    Senior Member DeaconFrosT's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad

Görev Yöneticisinin Kullanımı ile Alakalı Yaptırım

Merhaba Arkadaşlar,

Son zamanlarda sizden sıklıkla gelen sorular ve şikayetler üzerine bu duyuruyu yapma kararı aldık.

Görev Yöneticisini kullanarak (MSN), oyun açığından yararlanıp illegal şekilde EXP kazanmak yasaktır ve cezası zindandır.

Bu açığı kullanan hiç bir oyuncuya tolerans gösterilmeyecek ve ilgili oyuncular zindana gönderilecektir.

Herkese iyi oyunlar dileriz,
    NTTGame || Knight Online Ekibi
    Last edited by DeaconFrosT; 01-22-2015 at 03:05 PM.

Senior Member
    Yaw acı onlara z1 yapmak ölüm bırak kassınlar dikın abi

Senior Member saiiaN's Avatar
    Class
    Warrior
    Clan
    Hallucinationz
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Oysa çok güzeldi be abi.. vazgeçilmezimizdi. Bi üstünlükte sağlamıyodu ki sadece iki skilldi, koyardık öyle uzaktan izleyip yapacaklarımızı düşünürdük. Şimdi soruyorum NEDEN ?

Böyle bir açıklama gelmesi süper olmuş. Zindana düşünce ben illegal birşey kullanmadımın arkasına sığınılıyor
    Hesap güvenliğiniz için lütfen ICS/OTP sistemini aktif hâle getiriniz.
    Catch a little star and put it in your pocket! Keep it for a rainy day!

Class
    Warrior
    Clan
    Hallucinationz
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tayuya View Post
    Böyle bir açıklama gelmesi süper olmuş. Zindana düşünce ben illegal birşey kullanmadımın arkasına sığınılıyor
    Bence hala illegal sayılmaz, sence sayılır mı ?

Senior Member
    Sevindirici bir haber zaten uygulanıyordu bu açıklamayla beraber daha da dikkat edileceği kesinleşti.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by saiiaN View Post
    Neden sürekli illegal işleri legalmiş gibi göstermeye çalışıp savunuyorsun onu anlamadım, Yeni servera girip 30 level karakter kasmak için 2 gün uğraştığımı biliyorum.
    Koxperlardan kurtulduk diye seviniyoruz şimdi macro ve bugg'ları kullananlardan kurtulmak için mi bekleyeceğiz ?

Bilgilendirme için teşekkürler, Uzun zamandır engelleniyordu açıklama ile artık kullanımı iyice azalacaktır.

Quote Originally Posted by saiiaN View Post
    Günlerce, haftalarca ve belki de aylarca slota çöküp orayı görev yapılmaz hâle getiren bir sistem bu. Herkesin bildiği gibi ape slotunda bu çok yaygın ve chitin görevi yaparken her defasında son vuruş alabilmek için çırpınan oyuncular var. Buna treant, ancient, grell, hell hound vesaire birçok örnek verilebilir. El emeği yok birşey yok esir alınıp terk edilen slotlar hepsi. Sonra da çaresizliğinden dolayı birileri slota Troll ve Troll Warrior gibi yaratıklar çekiyor hemen ardından da hiç kimsenin hakkı olmadığı anneye, avrada karşılıklı sayıp sövmeler başlıyor. Bence kesinlikle illegal !
    Hesap güvenliğiniz için lütfen ICS/OTP sistemini aktif hâle getiriniz.
    Catch a little star and put it in your pocket! Keep it for a rainy day!

Class
    Warrior
    Clan
    Hallucinationz
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LevaRithiN View Post
    Neden sürekli illegal işleri legalmiş gibi göstermeye çalışıp savunuyorsun onu anlamadım, Yeni servera girip 30 level karakter kasmak için 2 gün uğraştığımı biliyorum.
    Koxperlardan kurtulduk diye seviniyoruz şimdi macro ve bugg'ları kullananlardan kurtulmak için mi bekleyeceğiz ?

Bilgilendirme için teşekkürler, Uzun zamandır engelleniyordu açıklama ile artık kullanımı iyice azalacaktır.
    Koxptan tamamen kurtulduk da sıra Msn koxpa mı geldi işin burasını düşünüyorum. Her serverde millet TBL ile legalmiş gibi cirit atıyor bundan kurtulduk da sıra Msn koxpa mı geldi, yapılacak ve düşünülecek en son ama en son şeydir bu.

Class
    Warrior
    Clan
    Hallucinationz
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tayuya View Post
    Günlerce, haftalarca ve belki de aylarca slota çöküp orayı görev yapılmaz hâle getiren bir sistem bu. Herkesin bildiği gibi ape slotunda bu çok yaygın ve chitin görevi yaparken her defasında son vuruş alabilmek için çırpınan oyuncular var. Buna treant, ancient, grell, hell hound vesaire birçok örnek verilebilir. El emeği yok birşey yok esir alınıp terk edilen slotlar hepsi. Sonra da çaresizliğinden dolayı birileri slota Troll ve Troll Warrior gibi yaratıklar çekiyor hemen ardından da hiç kimsenin hakkı olmadığı anneye, avrada karşılıklı sayıp sövmeler başlıyor. Bence kesinlikle illegal !
    Waw, bunların hepsini msn koxp yapıyormuş demek.