Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Error! OTP Login failed with unknown issue. Please contact customer service

İNTERNET BAĞLANTIM GİTTİ KABLOSUZ WİFİ VAR, TEKRAR BAĞLANDIM İNTERNETE DAHA SONRA ÇARIMA GİRERKEN

Error! OTP Login failed with unknown issue. Please contact customer service BU HATAYI VERDİ...

AYDINLATIR MISINIZ

Junior Member
    OTP tarafında oluşan problemin farkındayız. Ekibimiz kısa bir süre içerisinde problemi düzeltecektir bu süreç içerisinde OTP korumasını kaldırmayınız.
    Sabrınız için teşekkür ederiz.

Junior Member

Açiklama istiyorum

HİÇ BİR ŞEY YOKKEN AYNISI BANADA OLDU DURDUK YERE DC YEDIM VE TEKRARDAN GIRMEYI DENEDIM AMA Error! OTP Login failed with unknown issue. Please contact customer service BU HATAYI VERDİ...

Arkadas nedir bu otpden cektigimiz ya yine gitti

Junior Member
    sabrımız kalmadı

Junior Member
    sayın yetkili peki biz sabrediyoruz da premium süremiz azalıyor nasıl karşılıcaksınız bu durumdan doğan kaybımızı ?

premium saatleriyle alakalı ne yapmayı düşünüyorsunuz ve bu durumun çözümlenmesi zaman açısından biize ne kadar kaybettirir.

Junior Member
    merhabalar kolay gelsin.
    ben asgard ta oynuyorum bu hesabım ile
    char ismi mattdamon
    gün akşamki restten sonra oyuna hala giremiyorum opt eror hatasını alıyorum yöneticinize danışın filan gibi bişiler yazıyor.

charımda DC premium var ve dün geceden beri saatimde eksilmekte pazar yapamıyorum ve zararım çok.
    ama ben sadece premium saatim matloch saatim eksilidi sadece onların karşılanmasını ve artık oyuna girebilmek istiyorum lütfen yardım edin.

Ya arkadaşlar bendede aynı problem var. Dedim sıfırlıyaylım yok kod bile gelmiyor telefon???????
    valla denemekten bıktım bide otpyi sildim tekrar kurdum gelir diye hiç birşey yok??

Last edited by DAIM0Nx; 01-22-2015 at 07:14 AM.

Junior Member
    Ya şu sorunu halledin artık yeter ya 3 gündür oyuna cash vererek giriyoruz dalga mı geçiyosunuz biizimle ?