Results 1 to 3 of 3
    Junior Member MrNykss's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad

Post Hacklenen Hesabım İle İlgili

merhaba ,

Asgard serverinde 17.01.2015 tarihinde sabah 09 - 12.00 saatleri oyun saati ile 08.00 - 11.00 olması lazım (zaman klan arkadaşlarından öğrendiğim giriş çıkış saatlerinin tahmini zamanıdır,ben karaktere giriş yaptıgım da saat bizim saatimizle 13.00 'dı.) nasıl olduğunu anlamadığım şekilde giriş yapılmış ve bazı eşyaları yakılmış bununla ilgili birkaç resim, bilgi ile hack account kısmına destek bileti göndermiş bulunmaktayım
    Gerekenleri yazıp alınan cash'ler ve karakterden görüntü yolladım , karakterime belirttiğim saatlerin öncesi için rollback atılmasını istiyorum. Bu benim oyuna devam etmem için gerçekten önemli ticket süresince istemiş olduğunuz her bilgiyi göndermeye hazırım ..
    Benim öğrenmek istediğim
    1.Hesabımda ıcs aktif bir şekilde kullanmaktayım ve şfiremi daha önce hiçkimse ile paylaşmadım otp için telefon kullanıyorum ve karakterin ilk sahibiyim daha önce böyle bir olay yaşandımı ve karakterin rollback ihtimali nedir ?
    2.Ticket kısmı ingilizce burdan anlayabildiğim kadarını doldurup gönderdim Türkçe yazılmış bir ticketle ilgilenilir mi ?

Asgard'ın ilk gününden belli oynamaktayım karakterim oyun içinde tanınır bilinir sizden magduriyetimin giderilmesi için yardım istiyorum.Şuan hala olayın şokundayım umarım kısa zamanda çözüme ulaşabilirim..

bilet numaram: LTI-510-40811

Teşekkürler...
    Last edited by MrNykss; 01-19-2015 at 07:19 AM. Reason: bilet numarası
    canyoustopme?

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Support bölümüne girdiğinizde Preferences > language seçeneğinden dil'i türkçe seçerseniz daha rahat kullanabilirsiniz aynı zamanda ticket attığınızda siz gönderilen otomatik maillar da türkçe olarak gelecektir.

Son olarak sorunuzun cevabı evet türkçe atılan ticketlarlada ilgileniliyor.
    Biletinize gelecek cevabın çok gecikmemesi için biletlerinizi gereksiz güncellemekten ve 1 den fazla bilet göndermekten kaçınınız aksi taktirde gelecek olan cevabın süreside uzayacaktır.
    İşlemlerinizde gereksiz uzama olmaması ve tekrar tekrar ticketla uğraşmamak için tek seferde gerekli olan tüm bilgileri doldurup gerekli olan açıklamayı elinizden geldiğince ayrıntılı olarak anlatınız bu sayede size tekrar soru sorma ve bilgi isteme gereksinimi duymazlar ve işlerminiz bir nebze daha hızlı gerçekleşir.

Geçmiş olsun.

Junior Member MrNykss's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    teşekkürler 1 adet ticket attım bekliyorum zaten ard ardına ticket yollama gibi huyum yoktur.
    Destek bölümü Türkçe ama içerik ingilizce Türkçeleşmiyor site ile alakalı bir problem zannediyorum.
    8 yıldır şu oyunu çeşitli serverlerde aralıklarla oynarım ne zaman desteğe ihtiyacım olsa ticket atsam olumsuzlukla sonuçlanmıştır bunca yıl bu oyunun bana 1 kerede olsun faydasını göremedim herşeyi alıyor vermeye gelince yalnız bırakıyor..
    Önemli ticket atıyorum günlerce cevap gelmiyor gelse bile olumsuz yada 2'sinin arası belki bir eroinman kadar bağımlıyım ben bu oyuna sonuçta 2'side başlarda zevk veriyor sonlara doğru mecburiyet ve tutsaklık çaresi var mı ?
    Yine yardım edilmeyecek boş yere gene bir ümit bekliyorum diyecek bir şeyim yok suçlu olan biziz kaybeden gene biziz
    Sayın yöneticiler bu oyunda bir şeyler yapmak için gecesini gündüzüne katan insanlar var uyumayan insanlar var elindekini oyuna yatırıp da bir hafta sonu parası kalmadığı için kendine vakit ayırıp dışarı çıkamayan insanlar var biz bunca fedakarlık gösterirken bu kadar mı zor değerli vakitlerinizi o insanlara ayırmak
    Last edited by MrNykss; 01-19-2015 at 05:54 PM.
    canyoustopme?

Tags for this Thread