Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Mamiking (küfürbaz haydo) :D Geregi yapılsın

Yapmadıgım şey icin suclandıgım icin acıklama yapmak durumunda kaldım aldım haksız yere küfürlerde yiyorum ama cocuktur napalım daha büyücek gelişicek boşuna cocuklarımıza demiyoruz Allah zihin acıklıgı versin diye işte laf tam bu karaktersizler icin söylenmiş bişey ama üslubu cok fazla bozmıcam ben serverda her türlü barınırımda bunuda böyle bilin beni bilen biliyor işte forumda yazmıslar Schism daha önce duymustum böyle şeyler yaptıgını falan ulan sen benim adımı anca abi 5m ver diyerek pm attıgında görmüşsünüzdür neyin kafasını yaşıyosunuz oyun lan bu oyun neyse lafı uzatmanın anlamı yok atıp tutmaya devam edin kanıt diye koyduklarınızda maşallah cok inandırıcıymış cocuklar ama biraz daha cabalamanız lazım ha gayret hırsız yapın hadi beni bekliyorum makara konusu yapıcam sizi bu servera merak etmeyin bu baslangıc....
    Last edited by Pochette; 01-21-2015 at 02:51 PM.

Junior Member
    Yapmadıgım şey icin suclandıgım icin acıklama yapmak durumunda kaldım aldım haksız yere küfürlerde yiyorum ama cocuktur napalım daha büyücek gelişicek boşuna cocuklarımıza demiyoruz Allah zihin acıklıgı versin diye işte laf tam bu karaktersizler icin söylenmiş bişey ama üslubu cok fazla bozmıcam ben serverda her türlü barınırımda bunuda böyle bilin beni bilen biliyor işte forumda yazmıslar Schism daha önce duymustum böyle şeyler yaptıgını falan ulan sen benim adımı anca abi 5m ver diyerek pm attıgında görmüşsünüzdür neyin kafasını yaşıyosunuz oyun lan bu oyun neyse lafı uzatmanın anlamı yok atıp tutmaya devam edin kanıt diye koyduklarınızda maşallah cok inandırıcıymış cocuklar ama biraz daha cabalamanız lazım ha gayret hırsız yapın hadi beni bekliyorum makara konusu yapıcam sizi bu servera merak etmeyin bu baslangıc.... [/QUOTE]
    Last edited by Pochette; 01-21-2015 at 02:51 PM.

Junior Member
    Schism'e güvenim sonsuzdur. Küfüre karşıyız temiz oyun istiyoruz. En yakın zamanda terbiyesizlere banı gormek dileğiyle )

Junior Member llCebraiLll's Avatar
    Nickname
    WforceWolves
    Clan
    WindForce
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    o pm ile oynayan mehmet benim tanıdığım mehmetse küfür etmez bildiğim kadarıyla. heleki bi oyun için. farz edelim öle bi durum varsa gider evine kulağını çekerim.
    Sızlasada Gönüller Düşenlerin Yasından,
    Koşar Adım Gitmeli Onların Arkasından,
    Kahramanlık, İçerek Ölümün Acı Tasından,
    İleriye Atılmak ve Sonra Dönmemektir..!

__WindForce__

Junior Member
    muhammed diye bir veled ben ban yemesi icin actım konuyu yorum yapılmasada olur genede sagolun...

az erkeksen o itemleri geri verirsin ve gelirsin bursada herhangi biyerde ailenin gözü önünde tokatlarim seni merak etme !

Sen bu olayi 1 kişiye değil 5-10 kişiye yaparak dizdin o çari veled

Telefonumda yer kalmamiş diyerek kaçan kişisin sen terbiyesiz buyrun hirsizliginin kaniti ! ( ) karakter 3. Slotda felandi satan kişi de insaneasasin memet di ayiktiriyim !
    Last edited by Pochette; 01-21-2015 at 02:53 PM.

Senior Member Pochette's Avatar
    Forumun açık yerlerinde argo paylaşımların yapılması yasaktır.Elinizdeki kanıtları Cheat Reports bölümü üzerinden bildirim yapabilirsiniz.