Results 1 to 4 of 4
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Kaç ay oldu düzeltirmisiniz ? Yahoo mail sorunu..

Need validation ekranini basarili bir sekilde dolduruyorum yeni email sekmesi yok ama eski email aklimda ve mail elimde link gonderildi tamamlandi diyor yahoo ya mail gelmiyor...

Aama eski hotmail olan karakterimi güncelledim

Yahoo mail sorunu gideirlsin !!!!!!

Banned
    Nickname
    TileB
    Class
    Priest
    Clan
    İnsurrection
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Halen Yahoo Mevcutmu acaba

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Mevcutta güncelleyemiyoruz accountumuzu ya

Junior Member
    merhaba bu konu altına aynı sorunu yıl 2020 en son karaktere 2013 te girmiştim bende yaşıyorum. 2013ten beri oyuna ara vermiştim. Fakat geçen biraz giriyim oynayım kafam dagılsın dedim lakin kullanıcı id mi hatırlamıyorum. Hatırladığım tek şey mail adresim kullanıcı adımı unuttum diyorum mail adresimi yazıyorum. Mail adresinize kullanıcı adınız gönderildi yazıyor fakat göndermiyor. Yahoo ile iletişime geçtim onlarla ilgili sorun yok. Hatta acaba sorunmu var diye mail gönderip aldım mail adresimden gidiyorda geliyorda. Spama falan hiç bir yere mail gelmiyor. Destekten yardım almak istiyorum bu karakterde npoint yok bu benim sadece can potu ürettiğim karakterim buna premium çekmek istemiyorum. Şayet açılırsa ödemelerimdende oyun yöneticileri takip edebilir. Oyunda oynadığım sürece sürekli premiumla oynayan adamdım. Yine premiumla oynarım ben öyle yok dc olmaya oyundan atılmaya katlanacak bir adam degilim lakin bu karakterede desteğe yazabilmek için premium çekmem. Şayet mail sorunumu çözerseniz oynamak istiyorum yok düzeltemiyoruz sorunu derseniz 2013ten beri oynamıyordum yine oynamam. İyi günler