Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member MSCMeyers's Avatar
    Nickname
    sametcayma
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FaNTaSTiCaS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Exclamation Oyun Açılmıyor

Merhaba Arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi oyun açılmıyor. Eski knight oyuncusuyum charıma girmek için clienti indirdim [url]http://knight.nttgame.com/download/client/[/url] adresinden. (v2047)

Ama starta bastığımda XIGNCODE hiç açılmıyor ve oyun da dolayısıyla açılmıyor. Bilgisayarımda virus programı yok. Güvenlik duvarından da tüm .exe uzantılı dosyalara izni verdim. Güvenlik duvarını da kapadım hatta ama olmadı.

Nedeni sizce ne olabilir, yoksa yükleme hatalı mı sizce?
    Peace Dostluk-Barış

Junior Member
    aynı sorun bende de var eski clienti kurdum ondada satır hatası gıbı bısey verıyor ama oyun acılıyor. sanırım duzenlemek ıcın ugrasıyorlar hata bundan dolayıdır. bu arada da yeni surum gelir sorunsuz.

Nickname
    sametcayma
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FaNTaSTiCaS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    hangi clienti kurdun ?
    Peace Dostluk-Barış

Registered Users
    Selam,

Sisteminiz Windows 8.1 64 Bit mi?

Junior Member
    [QUOTE=Perastis;690983]Selam,

Sisteminiz Windows 8.1 64 Bit mi?[/QUOTE]

Benim öyle ve açılmıyor dostum startladığımda tepki alamıyorum bilgisayarımdan

Nickname
    sametcayma
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FaNTaSTiCaS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    [QUOTE=Perastis;690983]Selam,

Sisteminiz Windows 8.1 64 Bit mi?[/QUOTE]

Evet windows 8.1 64 bit
    4 gb ram 1 gb harici nvdia ekran kartı vs vs i5 işlemci
    Peace Dostluk-Barış

Registered Users
    Windows 8.1'e gelen KB3000850 isteğe bağlı güvenlik güncellemesi nedeniyle giriş yapamıyorsunuz ne yazık ki. Bunu yaklaşık 3-4 hafta önce XingCode geliştirici ekibine bildirdik. Yakın zamanda konuyla alakalı bir güncelleme bekliyoruz.

Şu an için Program Ekle/Kaldır kısmından KB3000850 güncellemesini iptal etmenizi önerebilirim yalnızca.

Member RaTu's Avatar
    Nickname
    RaTu
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    GameMaster
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Thumbs up

Aynı sorun bende de var. Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlarımı 8.1'e yükselttim. Başta sorun yoktu ama sisteme bi güncelleme geldikten sonra oyun gitti. Launcer açılıyor, patch yükleniyor ama xigncode açılmıyor. Oyunu baştan indirip kurma ve uyumluluk da çare değil. Aylardır bekliyorum çözüm yok. o güncelleme Güvenirlilik ve performans güncellemesi olduğu için silmek de istemiyorum. Bildirim gönderdik diyorsunuz ama yapılan hiç birşey yok maalesef. İyi oldu bıraktım oyunu...
    Last edited by RaTu; 01-07-2015 at 04:47 PM.
    Bira şêrê rokê be, ne roviyê salekê be.
    (Bir günlük aslan ol, bir yıllık tilki olma.)

Nickname
    sametcayma
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FaNTaSTiCaS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    [QUOTE=Perastis;691447]Windows 8.1'e gelen KB3000850 isteğe bağlı güvenlik güncellemesi nedeniyle giriş yapamıyorsunuz ne yazık ki. Bunu yaklaşık 3-4 hafta önce XingCode geliştirici ekibine bildirdik. Yakın zamanda konuyla alakalı bir güncelleme bekliyoruz.

Şu an için Program Ekle/Kaldır kısmından KB3000850 güncellemesini iptal etmenizi önerebilirim yalnızca.[/QUOTE]

Dediğinizi yaptım güncellemeyi sildim oyunu tekrar baştan kurdum ama hala açılmıyor. Bunun bu güncellemeyle alakası dahi yok bence. Daha farklı bir çözümünüz var mı?
    Peace Dostluk-Barış

Registered Users
    [QUOTE=sametcayma660;691669]Dediğinizi yaptım güncellemeyi sildim oyunu tekrar baştan kurdum ama hala açılmıyor. Bunun bu güncellemeyle alakası dahi yok bence. Daha farklı bir çözümünüz var mı?[/QUOTE]

Anlattığınız soruna göre, launcher'a start dedikten sonra XingCode'un tepki vermemesi güncelleme kaynaklı. KB3000850 sonrası gelen benzer birkaç güncelleme daha varsa, benzer sorunu yaşatıyor olabilir. Son kez aşağıda vereceğim ek paketleri de (eğer kuruluysa) kaldırıp sisteminizi yeniden başlatıp, deneyin. Eğer hala aynı sorunu yaşıyor olursanız yarın ilgili departmanla iletişim kurup, XingCode güncellenene kadar yapabileceğimiz birşey olup olmadığını kontrol edelim.

KB3013816
    KB3013769

Tags for this Thread