Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 180
    Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

PUS ' ta GOLD BAR satışı

PUS ' ta GOLD BAR satışı olsa nasıl olurdu ?

Şu an GB piyasası illegal kişiler tarafından dönüyor. hem buna çözüm olarak hemde oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla belli bir cash karşılıgı PUS a koyulabilir mi ?

Lütfen herkes olumlu olumsuz görüşlerini seviyli bir şekilde yazsın yönetimde elbet ona göre öneriyi degerlendircektir.

Senior Member R0dimusPrime's Avatar
    Nickname
    RodimusPrime
    Class
    Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güzel Öneri ama cok buyuk fiyatlar döner ortada athenadaki gb ile 0 dan açılmış bir serverde aynı cash olur cunku pus adressi butun serverlerde aynı diye biliyorum

Senior Member Co0L's Avatar
    Gb & item türü şeylerin pusta satılması çokta iyi olacağını sanmıyorum.Yeni serverdeki item fiyatlarınıda düşünmek lazım.Fiyatlar alt üst olabilir.

illegalliğe kasıtlı olarak engel olmayan bir firma varken ek çözümler üretmeye çabalamak tamamen işsizliktir .

her türlü konunun dayandığı nokta bu oyundaki illegalliklerdir . nttgame bu illegalliğe bilerek isteyerek engel olmamaktadır . oyunla ilgilenmesi gerekenin %1 kadar ilgilenmektedir . saçma sapan öneriler sunmayın boş yere . illegallige yalandan değilde , gerçekten engel olmayı düşünen bir firma geldiğinde zaten herşey yoluna girecek geriye kalan sorunlar çok küçük sorunlar olacaktır . nttgame ile bu iş olmaz. dürüst ve karakterli bir firma gerekmektedir

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Gold bar alış-satışı yasak olduğu için kendilerinin satacağını sanmıyorum, etik olmaz.

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!

Quote Originally Posted by MonkyDDrag0n View Post
    Gold bar alış-satışı yasak olduğu için kendilerinin satacağını sanmıyorum, etik olmaz.
    ne kadar etik ne kadar karakterli bir firma nttgame demi

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Bot için de uygun değil deniliyordu ama zamanla oyun geç de olsa kendi botunu yapıp satmaya başladı. Bence pus'ta gb satılmasında sakınca yok, 3. kişiler para kazanacağına oyun kazansın.
    -We are Many, You are but One!

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MonkyDDrag0n View Post
    kxp kullanımıda yasak dimi sonuçta ?

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    3. şahıslar tarafından bu piyasanın çevirileceğine PUS üzerinden satılması daha mantıklı olacaktır hem NTT açısından büyük bir gelir kaynağı olackatır hemde farm yapan illegallere büyük darbe olacaktır PUS da gb satışı olduğu taktirde gb kasıp satan kişilerin bir amacı kalmayacak buna endexle gb kasılan delos alanındaki slotlar ve bus slotlarıda otomatikman boşalacaktır.

Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    3. şahıslar tarafından bu piyasanın çevirileceğine PUS üzerinden satılması daha mantıklı olacaktır hem NTT açısından büyük bir gelir kaynağı olackatır hemde farm yapan illegallere büyük darbe olacaktır PUS da gb satışı olduğu taktirde gb kasıp satan kişilerin bir amacı kalmayacak buna endexle gb kasılan delos alanındaki slotlar ve bus slotlarıda otomatikman boşalacaktır.

Fikir çok da düzen böyle işledikçe pek karışan eden olmaz herhalde. Adam niye farm yapıyor? Gb kasıp satmak için, peki niye kasıyor? Gb'ye talep var, talep olan yerde oyun bu arz sunacağına 3. şahıslara hem de illegal 3. şahıslara asist yapıyor. Ben yemiyorum siz yiyin diyor. Madem sistem parayla dönüyor neden bu pastayı dışarıya servis ediyorsunuz? Bu pastadan elde edilecek gelirle neden şirketinizi güçlendirip daha iyi hizmet sunmuyorsunuz?

Pek fazla diğer oyunları oynamışlığım yok ama birçoğu parayla oyun parası satıyordur diye tahmin ediyorum.
    -We are Many, You are but One!