Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Bu Oyuna Tekrar Başlanılmıcagını Anladım Sizede Tavsiye etmiyorum.

El emeği ile geniemiz ile slotlarda kasılıyoruz. Hiç bir hileye bulaşmadan oyunumuzu oynuyoruz tamamen legal olarak. ama bu oyunun acıkları yüzünden oyuna devam etme istediğimiz kalmıyor. ya arenada giden 3 gbyemi yanarsın yada ata çekip giden 16 gbyemi ? siz bu oyunun açıklarımı kapamadıgınız sürece ben ve benim gibi playerleri kaybediyonuz buda sizin sonunuz demektir. ya adam gibi bakıcaksanız su oyuna yada git gide Knight Online'yi bitirceksiniz. Biz 2004 te knighttı internet kafelerde abi beni kas diye yalvararak başladık bu zamana kadar bırakamadık. sene oldu 2015 ama hala devam ediyoruz şu oyuna ama bu sefer bırakmakta kesin kararlıyım. ben ve arkadaşlar olmak üzere. Sizede tavsiyem oyunun yöneticileri oyuna adam gibi bakıncaya kadar sizde oynamayın . Yöneticiden kastım bu oyunun açıklarını kapamayan bir Firma. Yani ntt game. İnşallah biz ve bizim gibi playerlerin canı daha fazla yanmaz. Birdaha dönmemek şartı ile bırakıyorum Knight Online denen efsaneyi ??

Eskilerden Sadece Anılar ve Knightta Tanıştığımız Dostluklar Kaldı. Yıllar geçse bile kalbimizin bir, köşesinde tahtında oturup bize yaşattığın o güzel günleri hep hatırlıcaz !!!

Bizki Yaprakların donmasını bekleyen nesildik. Arkadaşa Sen çıkta bende o sıra tıklayım diyip oyuna giremeyen nesildik.

Asgard James54

Rodriguez54

David54

Rubio54
    Last edited by xalexx5454; 12-31-2014 at 01:37 PM.

Senior Member
    Nickname
    OhaDearWitness
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    OhaFOR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Kardeşim söylediklerinde haklı olabilirsin bu buglar çok kişinin canını yaktı ancak artık bu oyunu oynarken biraz daha açıkgözlü olmamız gerekiyor. Örnek; Moradonda partye girmeyeceğiz. Tanımadığımız kişilerin clanlarına girmeyeceğiz. Senin başına gelen olayın aynısı benim başıma da geldi gaiada oynarken 16 gb para ile partye alıp arenaya çektiler. Neyse ki pot basarak kurtardım paçayı herkes benim kadar şanslı olmuyor ama. Daha sonrasında hiçkimse ile moradonda partye girmedim party blocklu gezdim. Clan konusunda da aynı şekilde clan atanlar oldu asgardda genelde buy pazardayken atıyorlar clan. Sırf onun için clan açtım öylesine diye ki bi kazaya kurban gitmeyeyim. Bu bugların düzeltilmesi gerekiyor elbette bu tamamen MGame nin elinde olan birşey Tabi bunun için NTTGame de baskı yapmalı sonuçta yayımcı firma da olsa user kaybından en çok etkilenen NTTGame'dir. Tüm bugların düzeltilmesi biraz zaman alıcaktır ve düzeltildiği takdirde oyun tekrar user kazanacaktır diye düşünüyorum.

Senior Member Hurbieee444's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sen de hak verirsin ki oyun yenilendikçe yeni buglar ortaya çıkıyor ve bu buglar ha deyince giderilmiyor, her biri için ayrı kod yazmak ve uğraşmak gerek.Bunlar da vakit alan şeyler.Bu konuda haklarını yemişsin biraz.Oyunun eksikleri zamanla giderilir, bizim görevimiz bu eksiklikleri kullananları, kendine kar sağlayanları, oyuna zarar verenlerin gerekli cezayı almalarını sağlamak.

Arkdaslar Bu oyunu oynamayın ya cok para yatırmanız gerekıyor iyi pk atıp cok zevk almanız ıcın yada kendınız kasmanız gerkıyor parayı kı artık cok zor o Bırakın gıtsın

dur bakalım zaten gidenler gidiyor yada gitti bakalım kalan sağlar ne kadar yaşıyacak.....