Results 1 to 2 of 2
    Junior Member
    Nickname
    Tresdin
    Class
    Warrior
    Clan
    TherThemis
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad

Otp kurulu iken characterim hacklendi...

Merhabalar olay söyle oldu 26 aralık 2014 sabahı sabah saat 10.00 gibi online oldum, bdw ye filan giridm saat 13.00 deki bdw ye kadar oyun bir kaç kez hata verdi ama dc değil, direk ekran kapanıyor herhangi bir hata raporu da vermiyor. Ardream a filan girdim hata vermesi çoğaldı en son saat 17 deki chaso girdim yarısında hata verdi ve bir daha giremedim, Pc biraz eski olunca grafikler kısıktı, yeni pach geldiği için uyuşmazlık var diye oyunu ve otp yi silip tekrardan yükledim ve otp nin sitesinden tekrar aldığım şifremi yazdım ama ne yaptıysam kabul etmedi hata verdi (hata resmini çektim)18.40 a kadar filan uğraştım ama olmadı hacklenme gibi bir şey aklıma gelmedi çünkü oyun hatası olarak görünüyor herhangi bir dc olayı da olmayınca, işlerimi halletmek için dışarı çıktım saat 21.00 gibi tekrar denedim otp sorunsuz şifreyi kabul etti oyuna girdim ne yazık ki characterim boşaltılmış onca harcanan para emek, yetkililer LÜTFEN yardım.

Member HzVelosswen's Avatar
    Nickname
    HzVelosswen
    Class
    Priest
    Clan
    TheSalvatioN
    Hesabın "hacklenmesi" gibi bir durum yoktur.
    Verilen şifreler vardır. Şifrenizi kesinlikle başkalarıyla paylaşmayın dedikçe paylaşırsınız . Sorulduğunda "hayır vermedim" dersiniz. Login geçmişine bakılsa 2351126516 tane yer tespit edilir. 10 yıldır hiç "hacklenmedim" ve tesadüftür hiç kimseye şifremi vermedim.

Neyse , konu yanlış yerde. Burası Kingdom Online bölümü. Konuyu forumda ki Knight Online bölümüne açınız.

Tags for this Thread