Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    en son baktığımdan 2 gün geçmiş hala cevap yok. brişeylerin düzeldiğini görenedek oyunda yokum....

Hala sese seda yok ne olacak halimiz.......

yeni konulara bakıyorum bazılarına anında cevap veriliyor bazılarınada haftalarca cevap yok bu bizlere hakkmı...

evet bize müstehat bugunde cevap yok. olmamasına rağmen hala buradayım....

Junior Member HolySpecTR4's Avatar
    Nickname
    AsilTurk
    Class
    Rogue
    Clan
    MoonLight
    Benim gibi yapın oyun düzelene kadar para yatırmayın.Sadece muhabbet etmek,ileriye yönelik çevre edinmek üzerinizdeki sıkıntıyı atmak amaçlı oyuna girin,günde ortalama 5 saat oynayan biri ayda 150 saatini oyuna ayırıyor ben ayda 150 saat bu oyuna vakit ayırıyorsam ve yetkililer benimle ilgilenmiyorsa bu oyunun peşine düşemem.Sonuc olarak bu bizim için bir eğlence fakat onlar için ticarethane .NTTGame oyunu profesyonel bi konuma taşıyana kadar oyuna para yatırmayalım İyi iş = Para.Bende dahil olmak üzere daha güzel şeylere yönelmeye çalışalım.En azından paramızla dert sahibi olmayız.

Bir Playerden Fazlası

Member
    Nickname
    ApPOStELE
    Class
    Rogue
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    haklisin kardes ! IYI IS = PARA

Quote Originally Posted by HolySpecTR4 View Post
    Benim gibi yapın oyun düzelene kadar para yatırmayın.Sadece muhabbet etmek,ileriye yönelik çevre edinmek üzerinizdeki sıkıntıyı atmak amaçlı oyuna girin,günde ortalama 5 saat oynayan biri ayda 150 saatini oyuna ayırıyor ben ayda 150 saat bu oyuna vakit ayırıyorsam ve yetkililer benimle ilgilenmiyorsa bu oyunun peşine düşemem.Sonuc olarak bu bizim için bir eğlence fakat onlar için ticarethane .NTTGame oyunu profesyonel bi konuma taşıyana kadar oyuna para yatırmayalım İyi iş = Para.Bende dahil olmak üzere daha güzel şeylere yönelmeye çalışalım.En azından paramızla dert sahibi olmayız.
    aynen bende oyle yapıyorum sadece foruma giriyorum elde bişey kalmadığı için oyunada girmeye gerek duymuyorum. gönderdiğim ticket'te cevap geldi ticket yanlış kategoriye atmışız ilgilenmek için hesap çalınmaları bölümüne atın diyor bende bu bölümü bulamadım yardımcı olucak biri varmı....

sayın modlar gmler bana hesap çalınması ile ticket atabileceğim bir link verebilirmisiniz. zira bir türlü bulamadım...

Member
    Nickname
    ApPOStELE
    Class
    Rogue
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Bana kalirsa o kadar tiket atiliyorki yetisemiyorlar ! O yuzden sabirli olmakta fayda var !

iyi gunler