Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Post Destan Server GoldenTrap Hapis Sorunu Hakkında

Öncelikle merhabalar hayırlı akşamlar,
    Charımı 1 hafta önce açtım ve kendimce itemler dizerek (+1 Reb Chitin Set Old Rogue Earing Dual, Dual Old Flame Ring, Old Black Dragon Neck ve +7 Scorpion Bow) 61 level'e getirdim. Dün gece Grell'de bir partiye girdim ve hapse düştüm. Hesabımı açtığımdan beri hiçbir illegal program veya yardımcı program kullanmadım veya kullanılmasına sebep olmadım. Hapis cezasının ağır ve yanlış bir ceza olduğunu düşünüyorum. İtiraz ile alakalı nereye başvurabilirim? Hapisten çıkmam için ödemem gereken bedeli yanlış bir karar olduğu için ödemek istemiyorum. Kime mesaj atabilir, kime başvurabilirim, yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Junior Member
    Burda çözüm bulamayacağın kesin kardeş

Junior Member
    Peki çözüm mercisi neresi ?

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    girdigin party illegal bir partydi muhtemelen ve hapse düştünüz. bu konuda muhtemelen yapılcak bir şey yoktur ama illede durumumu anlatmak istiyorum derseniz ticket atabilirsiniz.

Junior Member
    Genie olmadan partyde giremicez yani mm çok güzel..

Junior Member
    İyi ancak girdiğim esnada parti'de herhangi bir illegalite yoktu, var ise de ben fark etmedim çok acımasızca bir karar değil mi? Birde ticket atmak için cash yükleyin diyor, iyi ama ben cash yüklersem zaten hapisten çıkarım buna itiraz etmek içinde cash almaya zorlanmam garip değil midir ?

kapriss12 Yardımın için teşekkür ederim ama,

Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by llSaswordll View Post
    İyi ancak girdiğim esnada parti'de herhangi bir illegalite yoktu, var ise de ben fark etmedim çok acımasızca bir karar değil mi? Birde ticket atmak için cash yükleyin diyor, iyi ama ben cash yüklersem zaten hapisten çıkarım buna itiraz etmek içinde cash almaya zorlanmam garip değil midir ?

kapriss12 Yardımın için teşekkür ederim ama,
    biraz acımasız gibi görülüyor ama siz partye gidiginizde veya partye adam aldıgınızda hiç bu adam kxpermı diye sorup inceliyor musunuz ? yoksa partye girip etliye sütlüye karışmayıp kasıyor musunuz ?

cash konusunda da ticket atmak için hesabında en azından 1 cash bulunmaıs gerekiyor ve ticket attıgında bu cash i almıyor. sadece fuzuli ticket atmaları önlemek için yapılan bir uygulamadır bu. hapisten çıkartmak içinde cash yükleyip PUStan stick almanız gerekiyor.

Junior Member
    Demek istediğim her halde câsh yükleme zorunluluğu olması, asıl rahatsız eden konu bu zaten, yani bir anlık dikkatsizlikti bakmadım paryideki diğer insanların durumuna, sonuçta ben illegal program kullanmadım, en azından önce uyarı verebilirlerdi bana. Illegal peogram kullanmamış birisi olarak cezanın çok ağır olduğunu düşünüyorum bu yüzden de itiraz etmek istiyorum bunu yapmak içinde câsh almam gerekiyor ancak ben para vermek istemiyorum böyle birşey için

Senior Member Pochette's Avatar
    Oyun içinde ve forum üzerinden msn diye tabir edilen, herhangi bir açığı kullanmak veya bu açığı kullanan partilerde olmanızın cezasının olduğu defalarca kez yazılmıştır.Bu tür okçuların exp kastığı slotlarda partilere girerken dikkat etmeniz gerekmektedir.Dilerseniz destek bileti göndererek sorun hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Oyun içinde ve forum üzerinden msn diye tabir edilen, herhangi bir açığı kullanmak veya bu açığı kullanan partilerde olmanızın cezasının olduğu defalarca kez yazılmıştır.Bu tür okçuların exp kastığı slotlarda partilere girerken dikkat etmeniz gerekmektedir.Dilerseniz destek bileti göndererek sorun hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz.
    Bakın yukarıdaki postlarda belirttim, bilet gönderebilmek için en az 400 Cash satın almak gerekiyor. 400 cash bugün aşağı yukarı 11.5 liradan işlem görüyor, ben karakterimi 35 TL verip 1200 cash almak istemediğim için itiraz edip haksızlık yapıldığını düşünüyorum bununla ilgili itiraz etmek içinde 11.5 lira ödeyerek cash almam gerekiyor. Yani burada birazcık afedersiniz saçmalık yok mudur sizcede ? Yani 1 TL veya başka bir ücreti olsa da ödesek öyle göndersek ? Cash olsa da çekmiyor zaten ticket atarken sırf ticket atabilmek için daha sonra ihtiyacım olmayan bir mebla ödemem ne kadar doğru sizce? Bence Game Masterlar oyunun şuan bulunduğu ticari vaziyetler ve koyulan yeni kurallar hakkında biraz daha istişare yapmalı ve yöntemler bulmalıdır yoksa user kaybı daha da vahim durumlara gelecektir. Knight Online ticari bir kuruma bağlı bir yazılım olsa da hiçbir zaman basit tüccar mantığı ile çalıştırılmadı, lütfen rica ediyoruz. Bu tür garip para ödeme dayatmaları hakkında biraz daha düşünülsün, bunlar bana göre çok basit numaralar.

Tags for this Thread