Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Senior Member

Exclamation aynı evde 2 kişi oyuna giremiyoruz

arkadaşım ve ben üniversite öğrencisiyiz. aynı modemden 2 farklı pc ile oyuna giremiyoruz. bu durumu nasıl çözebiliriz ?
    İnternet cafelerde vs birden fazla bilgisayar ile giriş yapılırken biz neden evimizde bunu yapamıyorz ?

Registered Users
    Selam,

IP Sınırlaması sistemi gereğince, aynı IP üzerinde bulunan iki farklı hesabın oyuna bağlanabilmesi için, hesapların en az 1 tanesinde premium bulunmalıdır.

Senior Member
    ne yani oyuna pirim yaptırmadığımız kazanç sağlamadığımız sürece iki arkadaş aynı evde oyuna giremeyecekmiyiz ? Bu bana çok saçma geliyor ve eminim biçok kişiyede böyle geliyordur. Çükü eğer böyle ise oyun herşeyi kullanıcılardan alacağı paraya bağlamış demektir. Benim oynayıp arkadaşımla alacağım zevki kısatlamak bu. illegal bişey yapmıyorum sadece arkadaşımla yan yana oyun oynamak istiyorum ve oyuna para yatırmassanız yapamassınız diyorsunuz bana

Junior Member
    Nickname
    ManyakCocuk32
    Class
    Rogue
    Clan
    _We_Are_Back_
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Bu bi ara internet cafeler için toplu giriş izin veriliyordu sanki onu eve kursak olmaz mi ?
    Knight Online Hayat Ofline

aynen ya öğrenci adamız paramı verecez birde oynamak için ayıp ya bari en fazla 2 IP yapın halden anlayın biraz

Member ChaosAngeL's Avatar
    Class
    Priest
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    Eve 1 tane daha net bağlatmanı tavsiye ediyorum.. Düşün artık..

bunu yapmalarındaki amacı halen çözebilmiş değilim 1-2 saat pk atalım diye giriyoruz evden diğer arkadaşım giremedikten sonra ne yapıyım ben böyle oyunu bence bir düzenleme getirilmeli..

Junior Member
    Quote Originally Posted by ChaosAngeL View Post
    Eve 1 tane daha net bağlatmanı tavsiye ediyorum.. Düşün artık..
    Dostum pre almak daha ucuza gelir. Lakin buradaki sorun o değil. oyunun böyle bişeye ihtiyaç duyup bizim gibi userleri madur ediyor olması. Bu başlı başına bi saçmalık. bunca yıldır illagallere karşı koyucaz diye hep biz madur olduk halada oluyoruz ama adamalr yine yapacağını yapıyor aynı pc den bile girenler var illegal olarak. Bunlar yaşaıyorken benim oynamam için önüme bunu sürüyor olmaları mantıksız açıkçası.

Registered Users
    Quote Originally Posted by alone23242 View Post
    Bu bi ara internet cafeler için toplu giriş izin veriliyordu sanki onu eve kursak olmaz mi ?
    İnternet cafeler için hazırlanan sistem PcWise sistemi. Maalesef ev kullanımı için uygun değil.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    İnternet cafeler için hazırlanan sistem PcWise sistemi. Maalesef ev kullanımı için uygun değil.
    peki bizim gibi aynı evde oynayan okul arkadaşalrı yada abi kardeş ne bilem aynı modem kullanmak zorunda olan kuzenler bu oyuna nasıl girecek ? İlla bu userlerin üzerinden oyunun pirim yapıp para mı kazanması gerekiyor. Bizim oynamamız için bu mu yani zevk alıcam diye pre mi çekicem ? Pre çekmek istemiyorum ona vereceğim para ile pusdan birçok hoşuma giden eşyayı alabilrim karakterime yatırım yapabilir aynı zamanda reel hayatta kullanabilirim. Premium aldırma çabası ve gayesi nedir açıkçası anlamıyorum. Her ay bağımlı olup bu şekilde pre yenileyip sürekli bi döngü halinde el muhtaç paramızı nttgameye yatırmak mı ? Bu açıkça sömürü demek gibi bişey. oyunu oynayacaksanız her ay 21TL vericeksiniz demek altı üstü yok bunun yani. Mantıklı bi açıklamada yapılamıyor maalesef. İllegaller ise hala oyuna istedıklerı kadr karakter sokabiliyorlar. Adalet bu ya mağdur hep biz legal userler olalım.

Tags for this Thread