Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 39
    Junior Member MiniBoss's Avatar
    Nickname
    IIYagamiRaitoII
    Class
    Warrior
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    PEHLİVAN arkadaşımızın görev hassasiyeti çoğu arkadaşımızdan daha iyi olacağından kuşkum bile yok. Bence görev tam adamına verilmiştir.

başarılarını diliyorum.. iyi oyunlar.
    If opportunity doesn’t knock, build a door.."

- MILTON BERLE.

Junior Member
    Merhaba arkadaşlar. Ben bu serverde uzun bir süredir oynuyorum. Şeriflik bugu öncesinde de oynuyordum, hala oynuyorum. Ve bugdan önce, bu serverde yine şerifler vardı. Bu şerifler içinden sadece 2 kişi görevini hakkıyla yerine getiriyordu. Biri Karus şerifi Ch4yLuck, Diğeri ise human şerifi MaNgaReturneD ' di. Diğer şeriflerin bi kısmı koxper kişilere satılmış, kimisi oyunu bırakmış vs vs olmuştu ve görevlerini yerine getirmemişlerdi. Bu serverde hakkıyla çalışan sadece Ch4Luck ve MaNgaReturneD vardı. Ve biz yine bu iki şerifi görevlerinde görmek istiyoruz. Ardreamda koxp kullanan human kalmamıştı manga nın sayesinde.

Tamam, koxp partye girmiş dediniz. Adam bunun açıklamasını yaptı videonun uzun halini koydu kendini akladı. O partye girip daha sonra çıktığını kanıtladı. O partyde durmadığını kanıtladı.
    Oyunun dosyalarıyla oynadığını söylediniz. Bunu kendi iradesi ile yapmadı. Yöneticiler ile görüşerek bunun sorun teşkil edip edemeyeceğini sordu. Sorun olmayacağını öğrendikten sonra yaptı. K2 ile görüşüp bu işi yaptı.

Gelelim Ch4yLuck için söylediklerinize. Sıkıntısı olan adamlar... Çok legalsiniz siz. Sadece kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket eden kişilersiniz. Kimse bilmiyor zaten sizin maden charlarınızı. Kimse bilmiyor yaptığınız nptleri. Kimse bilmiyor koxpla kastığınızı. Siz çok temiz insanlarsınız. (Sözüm meclisten dışarıdır, üstüne alınmak isteyen alınsın.) Siz böyle karalama çalışmalarına devam edin. Hak eden hakkını alacaktır. Adalet er yada geç yerini bulacaktır ve son gülen yine iyi gülecektir..

MaNgaReturneD ve Ch4yLuck' ı görevleri başında görmek dileğiyle..

Junior Member P3HLiVAN's Avatar
    Nickname
    PEHLİVAN
    Class
    Warrior
    Clan
    SingleOne
    Server
    US->Carnac East
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar benim hakkımda iyi yada kötü yorum yapan herkeze teşekkür ediyorum. Ama şunuda bilmenizi isterimki şerif seçilen karakterler sürekli gözetim altında olacaktır yani görevimizi yapmadığımız yada yanlış yaptığımız yönünde bir kanaate varılırsa şeriflik yetkilerimiz alınacaktır. Bence geçmişe değil geleceğe bakmak lazım talha evet görevini şimdiye kadar layıkıyla yaptı katılıyorum. Ama kendi hatasından dolayı şerifliği elinden alınarak onun yerine ben atandım. Bende emin olun görevimi en iyi şekilde yapacağım. Demem o ki talhanın yerıne geçen kişide görevını en az talha kadar iyi yapacaksa bunun rahatsızlığını neden yaşıyorsunuz demekki bundan rahatsız olan insanlar talhayı görevini iyi yapdığı için değil başka sebeplerden dolayı destekliyorlar.

Senior Member SympaticShock's Avatar
    Nickname
    ExoticMiranda
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    VendeTTa
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by P3HLiVAN View Post
    Arkadaşlar benim hakkımda iyi yada kötü yorum yapan herkeze teşekkür ediyorum. Ama şunuda bilmenizi isterimki şerif seçilen karakterler sürekli gözetim altında olacaktır yani görevimizi yapmadığımız yada yanlış yaptığımız yönünde bir kanaate varılırsa şeriflik yetkilerimiz alınacaktır. Bence geçmişe değil geleceğe bakmak lazım talha evet görevini şimdiye kadar layıkıyla yaptı katılıyorum. Ama kendi hatasından dolayı şerifliği elinden alınarak onun yerine ben atandım. Bende emin olun görevimi en iyi şekilde yapacağım. Demem o ki talhanın yerıne geçen kişide görevını en az talha kadar iyi yapacaksa bunun rahatsızlığını neden yaşıyorsunuz demekki bundan rahatsız olan insanlar talhayı görevini iyi yapdığı için değil başka sebeplerden dolayı destekliyorlar.
    sonuna kadar katiliyorum

Junior Member RaduJense1's Avatar
    Nickname
    RaduJense
    Class
    Priest
    Clan
    MostValuablePlayers
    Server
    US->Carnac East
    Race
    El-Morad
    Açtığınız konunun bile bir anlamı yok sonuçta secilen seçildi olan oldu ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ben engin kardeşimin Talha dan daha iyi yapacağına inanıyorum ve kefilim. Boşuna güzelim parmaklarınızı yoruyorsunuz yaklaşık 5 6 aydır tanıyorum Engin'i koxperlara en ufak yardım yataklıkta bulunmadı bulunmaz da nerede görse dışlar barındıranları uyarır 2. sini görürse koxper barındıranları da dışlar. Yeni görevin hayırlı olsun Engin kardeşim. İyi Forumlar..

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by SilverStorm View Post
    Söylediklerimi çarpıtma . Pehlivan manganın yerine seçilmişse ve 2si birden olamıyorsa şerif manga olmalı . Eğer 2si birden olabiliyorsa olsunlar sıkıntı yok . Ayriyeten titanda oynayıp bu servera yorumda bulunmanda işin komik yanı .
    Ben carnac east da 3 sene oynadım titanın açılmasıyla titan serverine geçtim. Carnacda kimin ne olduğunu gayet iyi biliyorum o konuda aklında sor işareti kalmasın. Şerifn manga mı yoksa pehlivanmı olması gerekiğine sen karar veriyor olsaydın o listede şuan manga yazardı.

Member SilverStorm's Avatar
    Nickname
    ChevaLierSparrow
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Expolisive
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RaduJense1 View Post
    Açtığınız konunun bile bir anlamı yok sonuçta secilen seçildi olan oldu ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Ben engin kardeşimin Talha dan daha iyi yapacağına inanıyorum ve kefilim. Boşuna güzelim parmaklarınızı yoruyorsunuz yaklaşık 5 6 aydır tanıyorum Engin'i koxperlara en ufak yardım yataklıkta bulunmadı bulunmaz da nerede görse dışlar barındıranları uyarır 2. sini görürse koxper barındıranları da dışlar. Yeni görevin hayırlı olsun Engin kardeşim. İyi Forumlar..

Desteklemeyen arkadaşlar için söylüyorum ; Adam size ne yaptıysa hepiniz de bir antipati oluşmuş . Artık diyecek birşeyim yok . Konu moderatör ve ya yöneticiler tarafından okunuyorsa eğer durumun anlaşıldığını umuyorum. Ve tekrar ediyorum bunu Pehlivanın seçilmesi ile ilgili herhangi bir sıkıntım yok . Görevini iyi yapacaktır elbette , sitemim bunca süre bu görevi düzgün yapmış bir kişinin görevinin uydurma sebeplerden ötürü alınmasıdır. İyi akşamlar, iyi forumlar ...
    “I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.”

― Genghis Khan

Junior Member
    Muhtemelen görevin mangareturned geri verilmesi istiyoruz neden derseniz talha-gürsoy 2 side şheriflik görevini layıkıyla yerine getiren insanlardır ama gel gelelim bazı arkadaşlar art niyet ugruna artık çekemezlikmi yksa kıskançlıkmı bilemicem artık pehlivan-engin görevini yerine getirir ama o kdr görevini yapan şheriflikten düşürüyorlarsa ben buna karşı çıkarım şu an cz de rahat 1 şekilde pk atabiliyorlarsa vendetta-üyeleri bunu chaylack-mangareturnede borçlular ama ögrenmiş oluyoruz insanların iç yüzünü

Junior Member
    Quote Originally Posted by SilverStorm View Post
    Söylediklerimi çarpıtma . Pehlivan manganın yerine seçilmişse ve 2si birden olamıyorsa şerif manga olmalı . Eğer 2si birden olabiliyorsa olsunlar sıkıntı yok . Ayriyeten titanda oynayıp bu servera yorumda bulunmanda işin komik yanı .
    2'si birden sheriff olamıyorsa ne yazık ki NTTGAME PEHLİVAN'ın görevini almaz. ya 6.sheriff seçer yada görevini biri kötü yaptığı veya bırakmak istediğinde mangayı seçer. Manga görevini iyi yapan bir sheriffti Carnac'ta onun sheriffliğinin kalmasını isteyen çok.sheriffliği neden alındı belli değil bence koxper pt girmekten olsa Koxper pt girmek ban sebebi video'u madem izlediler koxper pt girmiş deyipte neden banlamadılar orası ayrı mesele

Senior Member AgitoFreeman's Avatar
    Nickname
    AgitoFreeman
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Hatred
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ByTheTruck View Post
    2'si birden sheriff olamıyorsa ne yazık ki NTTGAME PEHLİVAN'ın görevini almaz. ya 6.sheriff seçer yada görevini biri kötü yaptığı veya bırakmak istediğinde mangayı seçer. Manga görevini iyi yapan bir sheriffti Carnac'ta onun sheriffliğinin kalmasını isteyen çok.sheriffliği neden alındı belli değil bence koxper pt girmekten olsa Koxper pt girmek ban sebebi video'u madem izlediler koxper pt girmiş deyipte neden banlamadılar orası ayrı mesele
    Çünkü o koxperın haberim olmadan partiye alındığının ve koxperi fark ettiğimde partiyi terk ettiğimin kanıtı sunuldu ortaya.
    The right man in the wrong place can make λll the difference in the world.

Tags for this Thread