Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Member SapinuvA_19's Avatar
    Nickname
    CPR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Lightbulb Eslant'da Exp Kasanlar İçin Çok Acil Yardım ! ! !

Öncelikle Sayın Gm lere Merhaba. Ben Yaklaşık 13 gündür Eslant'da Exp kasmaya Çalışıyorum Exp Premiyum Aldım + Genie Aldım + Pet Aldım + Genie Hammer Aldım Eminim ki Eslanta Şuan exp Kasanların Çoğunda Bunlar vardır ama işte önemli noktaya geliyorum bunları kullanarak biz rahat exp kasamıyoruz son 5 ve 6 gündür saten nerdeyse hiç kasamıyoruz peki neden tabiki exp kastımız slotlara çekilen Quest'ler , DM'ler , Balok'lar yüzünden. Siz Değerli Gm lerden Bu konuya Acil bir çözüm bulmanızı rica ediyorum. Mesela bir Öneri suna bilirim slotlar belli bir alan dışına çıkamasalar vs. bu ayarlana bilirmi bilmiyorum ama ayarlana biliyorsa bu sorunu kökten çözer Questler kendi alanından cıkamazsa DMler kendi alanından cıkamazsa Baloklar kendi alanından çıkamazsa vs. diğer canavarlar kendi alanından çıkamazlarsa isteyen istedi yerde rahatca exp kasar oyuna bağlılığı artar lütfen bu dediklerimi kağale alırsanız çünkü eslant da bir çok kişinin canı çok yandı o kadar verdikleri emekler paralar bazı kişiler tarafından 2 dk nın içinde elinden alınıyor verdi zaman ve para havaya uçuyor gidiyor bu haklarımızı korumaz sizin için önemlidir ve bir çözüm bulursunuz umarım

Senior Member Pe0ple's Avatar
    Nickname
    People
    Class
    Priest
    Clan
    GUNES
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Genie kullananların en büyük sorunu tüm serverlar aynı durumda,,,,acil çözüm bekliyorlar....

Nickname
    CPR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu yazıyı yazalı daha 1 saat olmadan yine iş başındalar lütfen artık bir çözüm bulun ve bu kişiye ban atın lütfen =( =( =(
    Last edited by Pochette; 12-19-2014 at 02:14 AM.

Nickname
    CPR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Evet arka arkaya denemeler devam ediyor halen bir gm den ses soluk yok oyunda ban geçmiyor ? Adamlar party kurmuşlar artık işi sanata dökmüşler Gm ler buna ne zaman müdahale edicekler çok merak ediyorum işim gücüm bu konu oldu artık sürekli takip edicem
    Last edited by Pochette; 12-19-2014 at 02:12 AM.

Nickname
    CPR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Acaba 7/24 Online olan Gm ler Nerde Biz exp yatınca mı gelicekler veya bu duruma el atıcaklar burda saat 23:00 dan belli kafa patlatıyorum 1 gm de ilgilenmiyor yuh artık diyorum ya =( =( =(
    Last edited by Pochette; 12-19-2014 at 02:12 AM.

Senior Member akbulut1000's Avatar
    Class
    Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SapinuvA_19 View Post
    Öncelikle Sayın Gm lere Merhaba. Ben Yaklaşık 13 gündür Eslant'da Exp kasmaya Çalışıyorum Exp Premiyum Aldım + Genie Aldım + Pet Aldım + Genie Hammer Aldım Eminim ki Eslanta Şuan exp Kasanların Çoğunda Bunlar vardır ama işte önemli noktaya geliyorum bunları kullanarak biz rahat exp kasamıyoruz son 5 ve 6 gündür saten nerdeyse hiç kasamıyoruz peki neden tabiki exp kastımız slotlara çekilen Quest'ler , DM'ler , Balok'lar yüzünden. Siz Değerli Gm lerden Bu konuya Acil bir çözüm bulmanızı rica ediyorum. Mesela bir Öneri suna bilirim slotlar belli bir alan dışına çıkamasalar vs. bu ayarlana bilirmi bilmiyorum ama ayarlana biliyorsa bu sorunu kökten çözer Questler kendi alanından cıkamazsa DMler kendi alanından cıkamazsa Baloklar kendi alanından çıkamazsa vs. diğer canavarlar kendi alanından çıkamazlarsa isteyen istedi yerde rahatca exp kasar oyuna bağlılığı artar lütfen bu dediklerimi kağale alırsanız çünkü eslant da bir çok kişinin canı çok yandı o kadar verdikleri emekler paralar bazı kişiler tarafından 2 dk nın içinde elinden alınıyor verdi zaman ve para havaya uçuyor gidiyor bu haklarımızı korumaz sizin için önemlidir ve bir çözüm bulursunuz umarım

Merhaba ,

Aynı sorun , Bütün server lerde aynı durum var.Özellikle eslant ta exp kasanları çekemeyen 3-5 tane ergen var.Eliniz deki görüntüleri Cheat Reports ksmına atarsanız belki yardm cı olurlar size.Ayrıca Quest çeken lerin isimlerini forum içine yaznız ki Herkes Tanısın quest çekenleri Clanlarını da yazın ki kimse onların clanına girmesin

Kolay gelsin...

Ben Tanrı'nın cezasıyım. Eğer bir günah işlememiş olsaydınız , Tanrı sizi cezalandırmam için beni yollamazdı...Cengiz Han

Class
    Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SapinuvA_19 View Post
    [/IMG]
    Bu yazıyı yazalı daha 1 saat olmadan yine iş başındalar lütfen artık bir çözüm bulun ve bu kişiye ban atın lütfen =( =( =(
    Quest çeken lerin isimlerini forum içine yaznız ki Herkes Tanısın quest çekenleri Clanlarını da yazın ki kimse onların clanına girmesin..
    Last edited by Pochette; 12-19-2014 at 02:13 AM.

Ben Tanrı'nın cezasıyım. Eğer bir günah işlememiş olsaydınız , Tanrı sizi cezalandırmam için beni yollamazdı...Cengiz Han

Nickname
    CPR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Nic 1 : lFakiriz ( okçu )
    Nic 2 : IFakiriz ( prest )
    Nic 3 : KrMrt ( Okçu )
    Nic 4 : pwtimu ( Okçu )
    Bu İsimlere tek tek ban atılması lazım hepsinin ksc si mevcut haksız mıyım ????????????????

Class
    Priest
    Race
    Karus
    Haklısınız. Zaten bütün server' ler de aynı konu. Dediğim gibi bazı beleşçi ve Allah korkusu olmayan zaatlar bunların acilen ceza almaları gerekir. Ama yine de görüntüleri ile birlikte Cheat report kısmına atarsanız Forum Moderator leri ilgilenirler diye düşünüyorum

Nickname
    CPR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Saat 23:00 dan Bu saate kadar aralıksız Hem buraya hem Cheat report a gönderiyorum ksc leri ama halen bir sonuç yok adamlar halen takır takır Dm çekiyorlar En sonu Ölücez bu kadar geç kalınmaz sözde 7/24 online dı gm lerimiz =( =(