Results 1 to 9 of 9

7 / 24 oyun kontrolunden once keske 7 / 24 ticket kontrolü yapsanız. 45 günü geçti

7/24 oyun kontrolu yapıyosunuz iyi guzel ama 45 gundur tıcket a bakmıyorsunuz hatta 50 gundur

Sizden ne resterasyon ne item istedik

Bilgilerimizi yolladık mailmizi istedik. Ama 45 50 gün oldu daha sonuc alamadık. Sadece koxper banlamakla olmuyor bence bu işler

45 50 gün ne demek ya ?

#TQK-836-21895

Junior Member _VictoriouS_'s Avatar
    Nickname
    VictoriouS
    Class
    Warrior
    Oyun kontrolü yapan GM ekibi ile;
    Ticket kontrolü yapan DESTEK ekibi

FAKLI ekiplerdir diye düşünüyorum.
    Be the change you wish to see in the world.

Her ne kadar farklı olsa bile bence ilk oyuncu problemleri giderilmeli, oyuncunun rahat ve zevk alarak oynadığı bir ortam oluşturulmalıdır. Bunun içinde her zaman ki gibi ilk öncelik oyuncularda olmalı diye düşünüyorum.

Farklı dıye bekleyelım yani öyle mi ? Hangi mantık bu

45 50 gün ne demek farkındasındır umarım

Junior Member _VictoriouS_'s Avatar
    Nickname
    VictoriouS
    Class
    Warrior
    Quote Originally Posted by chorjchak6134 View Post
    Farklı dıye bekleyelım yani öyle mi ? Hangi mantık bu

45 50 gün ne demek farkındasındır umarım
    Attığın ticketi güncellediysen cevap gelmemesi normal arkadaşım. Her güncellemede kontrol sırası geriye düşüyor.
    Be the change you wish to see in the world.

Member EnginYlLDlRlM's Avatar
    Nickname
    Hades ( MyisGod )
    Class
    Warrior
    Clan
    HeaveN
    Server
    Helios
    Race
    Karus
    bende 11-12 gündür bekliyorum ve beklemekten gerçekten sıkıldım. Sizleri sevmenin bana karşı bedeli bu olmamalı...

Junior Member
    Nasıl bunu öncelik olarak görebiliyorsun sen ya.? Mailini unutmuşsun kendi hatan yüzünden adamları suçluyorsun.Nefes alamıyoruz serverlarda,59 level mageler 83 charları ezip geçiyor,hiç bir slotta exp,görev yapamıyoruz ve senin mailin bunlardan daha öncelikli öyle mi ? hadi ordan

1. si hercules mailimi unutmadım mailim hacklendi. Senin gibi at gözlüğü takıp dolaşan adamlar yüzünden şuan bu durumdayız

.2si victorius dostum 45 50 gundur 1kere bile guncellemedım tıcketı. Hala beklemedeyim

Junior Member
    Bilgilerimizi yolladık mailmizi istedik yazmışsın ticketini bana göndermediğin için detayını bilemiyorum.Ben 10 yıldır oynuyorum ve hiç bir zaman charım hacklenmedi acaba neler yapıyorsunuz da mailinizi,charlarınızı hackliyorlar.Burada yine senin hatan var ve suçlamada bulunuyorsun otur bekle işin ne!