Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 36
    Banned
    Nickname
    ProficientPoros
    Class
    Mage
    Clan
    CODE Leader
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ysakaymage View Post
    bilip bilmeden ezbere konuşuyosunuz. LEGAL ADAM diyorum durduk yere ban yiyor hs yüzünden sorun var diyorum inceleyin diyorum siz hala fasa fiso peşindesiniz.Elinizin ayarı yok. Neresinden tutarsan elinde kalıyor oyun.Adam arkadaşım pc sine format attı knight ve raidcalldan başka virüs programı bile yok BANLANIYOR diyorum inceleyin artık şu insanları bi dinleyin yazıklar olsun size bu oyunu verene ya ne anlayışsız insanlarsınız!!!!!!!!!!!!

Merhaba;

Daha önceki mesajlarda yazdığım gibi yineliyorum. "HShield" yapı gereği sadece koruma görevi görür ve bu yapıya zarar veren tüm ihtimalleri raporlar tam manasıyla görevi budur. HShield yapısında durduk yere "askıya alma, engelleme" söz konusu değil. Eğer sisteminizde "illegal bir aktivite" olmadığına eminseniz, Lütfen müşteri destek birimine başvurun.

Karakteriniz incelenip, illegal aktivite içerisinde olmadığınız anlaşılırsa gereken işlem yapılır. Bundan şüpheniz olmasın.

Burada özenle dikkat etmeniz gereken husus; "HShield" kullanıcı tabanlı güvenlik sistemi, durduk yere hesabınızı askıya almaz.

Banned
    Nickname
    ProficientPoros
    Class
    Mage
    Clan
    CODE Leader
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by berkhaydari55 View Post
    Verne kardeş iyi güzel çok iyi anlatıyorsun da, moradonda pazardaki, clan alımındaki çar durduk yere ban yiyor: diyosun ki dosyaya erişim var HS bunu tespit etti..

ee kardeş ardreamde tren yapanlar dosyaların dibine kadar erişiyor.. bu adamları niye görmüyor HS..adamlar HS yi atlatıyorlar demek ki, e öyleyse HS hiç bir işe yaramıyor bari kapatın da legal adamlar banlanmasın. şu forumda herkes sövüyor HS ye, bi tane illegal adam yok şurda. milletin paylaştıklarına bakın da burdan fikir çıkarın, ne derse burdaki user lar aynen yerine getirin. şurdaki herkes preli , bu forumun domain midir hostmudur nedir onun parasını biz veriyoruz. okuyacak ve kaale alacaksınız bizim burda yazdıklarımızı
    Merhaba;

Üst post'u okumanızı tavsiye ediyorum. "HShield" kullanıcı tabanlı güvenlik sistemi, durduk yere hesabınızı askıya almaz, hesabınızın neden askıya alındığı konusuna gelince; lütfen müşteri destek birimine başvrun. İllegal aktivite içersinde olan kullanıcılar için lütfen "hile bildiriminde bulunmanız" ve karakter isimleriniz belirtmeniz daha iyi olur.

Junior Member
    exp kasanları banlamanızın anlamı nedir anlamdım cz ye ban atarsınız eyvallah haklısınız ama bırakında millet çarını kassın bari geneiyi çıkardınız diğer botları neden yasaklıyosunuz?aradaki fark ne sizin botunuzdan ucuz diyemi yazık zaten koxp serbest olsa expte dünyanın parasını kazanırsınız gözünüz doysun bu oyunu iş adamları para babası adamlar oynamıyo bu insanlar pre item almak için tırnağını dişine takıyo.sırf exp kasmak için pre alıyo.bu sistemi getirerek bırakın oynamayın diyosunuz.amanız ne oyunu kapatacaksınızda bahane mi yaratıyosunuz kimse şikayet etmesin diye satamadınız mı oyunu elinizde mi kaldı.çözüm basit expte bot serbest olur czde göz açtırmazsınız paraya da para demezsiniz yazıklar olsun size 4 çara deli gibi premıum alıyordum sırf kasmak için artık bıraktım sayenizde sağolun son çarlarım banlana kadar oynarım sonra da kendime başka bi eğlence bulurum.

yaw bırakın caz yapmayıda hepiniz k0xptan ban yediniz 1 kere yüklediyseniz girdiğiniz her çar ban yer çaresi format ben bilgisayarıma k0xp yüklemedim hiç k0xp kullanmadım neden ban yemiyorumda siz yiyorsunuz mantıklımı bi adam 4-5 gün legaldim diyor 5.inci gün 1 kere açtım diyor

Member koskoshan's Avatar
    Nickname
    H3KTOR
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Verne Arkadaşım,
    ben paramun slotunda clanda 8 kişik ptde hepsi genie ile kasarken relog atayım dedim relog attım oyuna girdim ve blocked dedi bu olay yaklaşık 30 dk önce oldu.
    2 gün önce gene aynı slot 8 kişilik genie ile kasan slotta gece çarım dc oldu evde olmadığım için giremedim clandan arkadas dc oldun gir dedi sabah girerim dedim. sabah geldim ve charım blockedlenmiş, ticket attım cvp gelmedi ama 8 saat sonra açıldı. ve dediğim gibi 30 dk önce aynı şekilde banlandım. Pc'de knight online ve Google Chrome programları mevcut sadece bana neden banlandığımı, önceki yorumlarındaki gibi süslü süslü anlatırmısın kardeşim. senin yazdığın yorumlar sadece laf kalabalığı kafa karıştırmaktan başka bişi değil bence NTT GAME ekibi yeni çıkarttığı Sms işini sağa sola ban atıp tekrar açıp millete kaydettirmeye çalışıyorlar...

Junior Member
    Aynen arkadaş geçen gün durduk yere ban yedim sabahında açıldı bugn tekrar ban yedim yarım saat önce illegal birşey olmamasına ragmen.Dalga mı geçiyosunz o kadar emek veriyoruz, zamanımızı harcıyoruz hesabın boş yere kapatılması için mi bunlar.Birşeyleri düzeltemiyorsanz emin olduktan sonra uygulayın yapacagınız şeyi.Resmen elinize yüzünüze bulaştırıyosunz.

Ayrıca ticket attım 2 gün önceki ban için ticket atmıştım hala cevap gelmedi ne nalına ne mıhına arkadaş düzeltin artık gerçekten MASUM insanları kaale alın yazık günah ya !!!!
    Last edited by mhmetcan001; 04-15-2013 at 08:58 PM.

Member koskoshan's Avatar
    Nickname
    H3KTOR
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Aynen katılıyorum... madem para yiyorsunuz bizim cebimizden adam gibi muamele yapın.

Junior Member
    aynı şekilde yeni actıgım carım genieden başka bişey kullanmadım halde banlandı ve cvp tavermiyorlar yazık ya biraz önce relog attım ban yemişim bu ne sacmalıktır anlamakta güclük cekiyorum

Junior Member MENDERES_10135's Avatar
    Nickname
    lProfSTRikeRl
    Class
    Warrior
    Clan
    FIRST
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Bilgisayaranızda belliki onceden illegal birsey bulundurmuşunuz.
    Format atıp illegal birşey yüklemezseniz sorun ortadan kalkıcaktır.
    Aksi taktirde süresiz ban yeme riskiniz bulunuyor benden soylemesi..

Junior Member
    Oyuna hackshield geldiğini 3 ay önce öğrendim. Evdeydim dedim ki yüklim tekrar bi char açim bakim ne var ne yok.. destan 3e girdim zorda olsa.. hoşuma gitti itemler güzel geldi. millet boş baktım ki kimsede doğru düzgün bişey yok. dedim başlim.. d1 girebilmek için bronze premium aldım(15 tl).. tam 2 hafta oldu.. 1 nisanda başladım.. önce biraz gb çektim(6gb=35tl).. sonra knight genie aldım(2 tane 10lu 400 cash=10 tl).. Sonra bidaha gb çektim..(10 gb=60 tl).. Sonra dedimki elim yoruldu artık knight geniede düzgün çalışmıyo durup durup yatırıyo charı bırakamıyorum biyere doğru düzgün. Biraz ara verim gb fiyatları değişsin şu kozp denen zımbırtı komple kalksın ki kendime gelim. 5 gün girmedim. Sonra girdim. bi ptde oturdum kasıldım güzelce sağolsun kozper arkadaşlar iyi çalışıyo kozpları kastılar.. dedimki exp premium alim 83 olmicak yoksa bu char.. Nitekim aldım(65tl).. daha yükleyemeden.. Bankada dururken alttan bi yazı geçti. Oyundan çıkmayın giremiyosunuz diye.. o sırada moradonda pazarda elimdeki old takıları satmak için tezgah kurucaktım.. hazırlık yapıodum.. çok az okuyabildim zaten yazıyıda gelen seri pmlerden. alttan geçen floodlardan zaten doğru düzgün bişey okuyamıyodum.. Neyse ki bu acı çok sürmedi zaten.. pazarı onayladım ve o anda dc yedim. Haydaaa diye düşünürken.. İd şifre yazdım ve baktım ki ''account currently blocked..'' Adamlar haklıymış.. bu işin formatla filan olması alakasız.. Bilgisayarı alalı 1 ay oluyo. Yüklediğim tek şey knight online. Her bilgisayara gerekli programlar.. Ve yeteri kadar emek.. emek verdikçe değerlisin bu oyunda. emek veriyosan ilk seni yiyolar.. Para veriyosan bidaha yiyolar.. Amacın keyif almaksa keyfinin içine limon sıkıyolar.. Senide ayar edip verdiğin helal parayıda alında kıvırıp bitarafınıza montaj vidası yaparsınız dedirtiyolar.. Allah haksız yere ''oto ban'' denen ve kaderin,şansın filan geçerli olduğu olayla karşılaşan arkadaşların yardımcısı olsun.. Herkese tek dyebilceğim fazla para yatırmayın ne kadar az para o kadar az ban riski demek..

Daha geçen gün npt Charları ispiyonlayan legal gelmiş legal gitmek için yaşayan SonDestanYazari.. Saygılarımla..