Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Exclamation Hesabım Hacklendi Modaröterler ve sayın gmler lütfen yardım edin

Burdan bütün çalışanlara kolay gelmesi dileklerimle...

Hesabım Dün gece saat 12 1 yani bu tarihli zamanda hacklendi Bir arkadşaım tarafından bana hesap koruması yapmamı yoksa hesab ileriki zamanda banlanacagını söyledi Ve dediği işlemleri yaptım Ve kendisi sizin adınıza g-mail alıp (yani sahte) hesap açıp buraya bilgileri gönder denetim süresi bitince hesabın açılır dedi ve bilgilerin Doğruysa zaten sorun olmaz gibisinden bi konusma yaparak bi arkadaş kurbanı oldum
    Ve Ben bilgileri O gmaile atar atmaz hesabım elimden gitti Bir daha girş yapamadım Lütfen Bana yardım edin Hesabım değeri büyük olup emeğimde çoktur Sayın moderatörler ve gmler kudretli adaletinizi istiyorum Hesabımı banlayın ve itemlerim gitmeden hesabımı bana geri verin bunla ilgili ticket attım Ticket Kodu aşşağıdaki gibidir..

Bilet ID: DBX-746-13205

Hesab Adı=AngeLFace
    server=ANATOLIA

Lütfen modarötörler ve sayın gm ler Adalet ve hesabımı geri isityorum çok zor durumdayım Gerekli yardımlarnız için teşekkür ederim..
    Last edited by Sedat351; 01-05-2015 at 02:17 PM.

Senior Member 1MAJ's Avatar
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Karakterin Bilgileri Değiştikten Sonra Giriş Gerçekleşmemiştir Henüz Hiçbirşey Gitmemişken İlgilenilirse Çok Seviniriz Char Hala Clanda Ve 22 Saattir Online Olmadı
    OklahomaCityThunder/OTT0M4N1453/InfinityGobeL
    http://hizliresim.com/jzJ8qg

Junior Member
    Nickname
    ozzzoi
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YouNeverWalkAlone
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    inşallah ilgilenirler. benmde kilitli itemler gitmiş nasil olduysa.

Junior Member LostZombie's Avatar
    Nickname
    LostZombie
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Ilgileneceklerini sanmiyorum forumda o kadar konu var ki madur olan daha onlara cevap veremediler... Suan gm ler yatista bi tane gm yok suan oyunu birakin lol baslayin benim yaptiğim gibi...gecmis olsun

Çok saolun insan bi ümit bekliyor ilgilenirler diye inş halolur yoksa büyük bi zarar edicem tekrar teşekkür ederim yorumlarınız için..

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun kardeşim umarım bi sonuç çıkar (Tyberios)

Not: Birde konuyu genel tartışma bölümüne açarsan daha çok ilgilenme olabiilir.

Quote Originally Posted by ceyhaa61 View Post
    Geçmiş olsun kardeşim umarım bi sonuç çıkar (Tyberios)

Not: Birde konuyu genel tartışma bölümüne açarsan daha çok ilgilenme olabiilir.
    Saolasın kardeşim Dediği yaptım genel tartışmadada açtım Ama bu gün hesaba giriş yapmış ve clandan cıkarmış ve hesabım sıralama idi ve sıralamdan cıkmıs büyük ihtimal ncs attı hesaba onca emeğim boşa uğraşmalarım boşa gitti bi anda bari ben kullanamıyorum onlarda kullanamasınlar hakkımı Eğer Sayın gmler ilgilenirse biranönce içim rahatlıyacak bakalım

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Anatolia
    Race
    El-Morad
    o arkadasını bul sen bı guzel zopa cek bence.

Quote Originally Posted by bebeem2 View Post
    o arkadasını bul sen bı guzel zopa cek bence.
    Bi bulayım bak sen o zaman korku neymiş görecek az kaldı...

Junior Member
    Geçmiş olsun arkdaşim