Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Yav Dalgamı geçiyonuz..........................

Arkadaş Benim Otp'm Kurulu Şifre Geliyor Ama girincede Şifreyi hata Veriyor Otp sitesine girmeye calışıyorum orayada tek kullanımlık şifre işe yaramıor Telefona gelen sms de Şuna biri ilgi gösterecekmi ......................

Senior Member
    Yavvvvvvvvvvvvvvvv Siteye kodla girmeye calışıyorum HEsap 1 Saat englenmişdir diyor Verdiğimiz Paramızla Rezil OLuyor Dünden beri delirtecekmisiniz insanıııııııııııııııııııııı� �ıııııııııııı

Senior Member

Biz BUnun Hatası İçinmi Cash Çekiyoruz.

Arkadaş CEp telfonuna gelen kodda girmeye calışıyorum olmuyor Otp programıylada olmuyor yav düzeltin şunu hırıszlar sizden daha insaflı desem yeridir bune Be Bi Programı Düzeltmek bukadr zormu.

Senior Member
    Ara ara böyle aksaklıklar oluyor cünüp falan değilim heralde hiç başıma gelmedi

Senior Member
    Kardeşim Ara Ara Değil Bu Oyunda SOrun Olmayan Çok az şey var benim gibi kaç kişi şuan bunla uğraşıor siteye girsem belki bişey yacapm orayada girdirmiyor delirtecek bu oyun beni.

Senior Member
    2 gündür bu tip sorunlar var hatta pc nizden kaynaklandığını düşündüm bir forum üyesinin bilgilerini aldım ben denedim hata verdi gerçekten ama ben 2 saat öncesinde sıkıntısız halletmiştim .

Senior Member
    BU Oyun Da sorun kökten sorunlu bi oyun Hırsızlardan korunalım dedik Buseferde bu oyuna yakalandık Yağmurdan Kaçarken Doluya tutulduk veya denize Düşen Yılana Sarılır hesabı Oldu .

Senior Member BANGERZ's Avatar
    Aynı sorun bende de mevcut.
    Lütfen oyun kurallarını ihmal etmeyelim.Edenleri uyaralım,gerektiği şekilde şikayet edelim..

Cheat Reports

Senior Member
    Halledilir yakında uzun sürmedi bu tip sorunlar hiçbir zaman sabırlı olun.

Senior Member
    ŞUan bitane Mod İlgilenmedi bakalım nereye kadr ilgilenmeyecekler merakla bekliyoruz.