Results 1 to 4 of 4
    Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Resetten sonra bile bos kesemiyoruz artık ilgilenin...

Sırf koxper görmekten bıktığım için artık eslanta ve cz ye geçmiyorum maradonda pazar yapıyorum. Eskiden bazı moderatörlere mesaj çeker kısa yoldan temizlerdim bu koxperleri artık hiç bir türlü ilgilenen yok bizim işimiz değil bu sizin işinizi yapıp biraz destek bekliyoruz hepsi bu. Dc flash bugu varmı diye 5-6 moderatöre mesaj çektim ona bile tek bir cevap almadım. Arkadaşım saatlerce video çekti server kısmı gözükmedi diye konuya 10 gün sonra server kısmı gözükmüyor diye mesaj geldi. O koxperlerin hangi serverda olduğunu bulmak bir yetkili için 1 dakika sürmez oysa. Her neyse tekrar arkadaş video çekti bir kaç gün oldu hala işlem yok.

Önce moderatör onaylıcakta 10 gün sonra gm gelip bakacakta bi 10 günde o sürüyor. Dc premium 500m Trina ve matrock sattıklarında 400m parayı geri alıyorlar yani dc pre zaten bedavaya geliyor koxperlere. Bu adamlar günde en kötü 3 gb kassa ayda 1.250 tl civarı para alıyorlar. Elinizdeki legal adamları kaybediyorsunuz hergün.

Dünden beri 3 tane reset geldi ve tüm bosları kaçırıp kestiler ve abartısız 1 aydır bos bırakmıyor bu adamlar. Bizim hergün gördüğümü siz sadece 1 gün görün. Adamlar alacağını aldı ama genede banlandıklarını bilmek hoşuma gidecek.

Bu konuyyu yetkililer açabilir arkadaşımın şikayet ettiği konu linki HattaHat ve FuckOfTheRest videoda mevcut.
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3JewCVten
    Last edited by JeaLeus; 11-21-2014 at 12:07 AM.

Registered Users
    Selam,

Bize her gönderilen mesajı anlık olarak takip edebilmemiz ya da gördüğümüz her rapora anlık olarak müdahale edebilmemiz bazı zamanlarda pek mümkün olmuyor. Zaman ayırıp, daha temiz bir oyun için gönüllü olarak çaba gösteriyorsunuz. Buna ne kadar teşekkür etsek azdır. Ancak bunları yapıyor olmanız, genel forum kurallarından mahrum bırakılacağınız anlamına gelmiyor. Bu tür, içeriğinde rapor linki bulunan konuları CR dışında genel foruma açmak yasaktır. Bu seferlik sözlü uyarıyla geçiyorum.

Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Bize her gönderilen mesajı anlık olarak takip edebilmemiz ya da gördüğümüz her rapora anlık olarak müdahale edebilmemiz bazı zamanlarda pek mümkün olmuyor. Zaman ayırıp, daha temiz bir oyun için gönüllü olarak çaba gösteriyorsunuz. Buna ne kadar teşekkür etsek azdır. Ancak bunları yapıyor olmanız, genel forum kurallarından mahrum bırakılacağınız anlamına gelmiyor. Bu tür, içeriğinde rapor linki bulunan konuları CR dışında genel foruma açmak yasaktır. Bu seferlik sözlü uyarıyla geçiyorum.
    Selam

Beni az çok tanımışınızdır ben bu işi düzenli olarak her gece yapan biriydim konum 20 gün sonra sonuçlanmaya başladıktan sonra bu işi bıraktım. Cheats report bölümünde ne kadar saçma konular olduğunu tahmin edebiliyorum çoğu kişi benim gibi düzenli 50 koxperi alın banlayın diye size sunmuyor. Ben bunu hergün yapıyorsam bana bir öncelik tanınmalı çünkü bu ciddi bir emek video boyutu ayarla birleştir yavaş upload hızınla saatlerce oyunda lagla uğraş gerçekten basit değil.

Eğer koyduğum videolara bir öncelik tanınırsa zaten asgard çok temiz bir server olur ben 1 koxper gösteripte cr de kalabalık yapmıyorum her videomda en az 30-40 koxper oluyor. Hangi birine yetişeyim trenler mi ? Delos mu ? Eslant mu ? Deru mu ? Harpy mi ? zorda olsa ben bunların hepsini size sunuyordum. Diyorsanız ki sıranı bekliceksin 10 gün moderatör 10 günde gm'in bakması sürüyor böyle olmaz 20 gün bi koxpere para kastırmak benim 3 aylık emeğim demek. Şeriflik sistemini getirebiliyorsanız o işide zevk alarak yaparım. Amaç çözüm bulmaksa bir çok çözüm var.

Registered Users
    Sheriff sistemi ya da benzeri sistemler geçmişte de fazlasıyla örneklendirilebileceği gibi suistimal edilmeye açık sistemler. Her ne kadar denetimlerle yapılabilecek bir iş olsa da, yetkiye sahip oyuncunun yapacağı keyfi/yanlış bir hareket hem karşısındaki oyuncuyu hem de bizleri fazlasıyla yorar. O yüzden sheriff sistemiyle ilgili yönetimin yakın zamanda bir planı yok.

Konuda bahsedilen raporu işleme aldım. Onun haricinde rapor önceliği söz konusu değil. Elimizden geldiğince her rapora geridönüş yapmaya çalışıyoruz. Gözden kaçan raporları da genel bölüme konu açmak yerine özel mesajdan bize bir ya da birkaç kez hatırlatırsanız muhakkak inceleriz.

Teşekkürler.