Results 1 to 4 of 4

merhaba arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ?

ben 2 adet playspan code aldım bunlardan birini yükledim birini yüklüye medim ve bana bu hatayı veriyor

Please retry your transaction at a later time.

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    dediğini yap sende daha sonra tekrar dene
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

denedim 2 günden beri deniyorum ama olmuyor

Junior Member
    Kodları yüklediğinizde otomatik olarak Ultima pay üyesi olmaktasınız.
    Yüklediğiniz kodlarla alakalı geçmiş bilgiler için Ultima pay Sitesine giriş yaparak şifremi unuttum diyorsunuz otomatik şifreniz geliyor.
    Hesabınız 1 aydan yeni ise kod yükleme sınırı 20$ 1 aydan eski olan hesaplar 200$

Playspanı knight online önermektedir.

http://www.knightonlineworld.com/boa...type=1&idx=135
    Dear Knight Online World,
    Please take note at the following purchasing restrictions that are in place when using Playspan to purchase N Points. If you feel you have been having issues with purchases lately this may be why.
    urchase Restrictions:
    -If the transaction is your first time purchase, you will be limited to $20. After 30 days your limit will be increased significantly to $200.
    -If your account is 0-30 days old, your maximum purchase limit will be $20 a month. Once the account is over 30 days old, and has made a purchase, the maximum amount will increase signifigantly to $200.
    Thank you for your support of Knight Online!
    NTTGame || Knight Online World Team

Playspan ile ucuz cash alma!

Knight Kodlarını yüksek fiyatlarla almak zorunda değilsiniz aşağıda detaylı anlatımları bulunan ultima game card ile daha ucuza knight online premium , cash alabilir ve rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Knight Online Ödeme Seçeneklerine Playspan ve paysafecard Eklenmiştir.