Results 1 to 5 of 5

Sorunum Ban veya Hack değil. GM

5 aydır sorunumun giderilmesini bekliyorum. Bir müddet oyuna ara verdikten sonra tekrar dönmek istedim. EUKO - USKO birleşmesinden sonra. Şimdi sıkıntım şu;

Eğer ID min başına eu# koyarsam siteye girebiliyorum ama oyuna girince char yok. Eğer ID başına eu# koymaz isem oyuna girebiliyorum ama siteye girmek isteyince şifre hatalı diyor.

server / europa
    Örnek ID : eu#1234 / siteye giriyor ama oyunda char yok.
    Örnek ID : 1234 / oyunda char var ama siteye giremiyorum.

Bundan dolayı ne Premium alamıyorum nede kilitli itemlerimi açamıyorum.

5 ay oldu hala bir çözüm yok. 2003 den beri oynuyorum oyunu ama şimdi tıkandım kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Charımın taşınması veya eu#1234 hesabıma ait bilgilerimin 1234 hesabına aktarılması gerekiyor sanırım.

teşekkür ederim kolaylıklar dilerim

Registered Users
    Sürekli konu açmak yerine, açtığınız bir konuya gelen yorumları takip ederseniz...

Banlı Charlar Açılıyor Ama

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Sürekli konu açmak yerine, açtığınız bir konuya gelen yorumları takip ederseniz...

Banlı Charlar Açılıyor Ama
    Özür. Orayı kimse takip etmiyor sanmıştım. Zaten konu da kapatılmış. Kusura bakmayın. Sorunum yukarıdaki gibi.

Registered Users
    Sorununuzla ilgili gerekli görüşmeleri yaptım. İşlemlerinizin müşteri hizmetleri üzerinden ticketla devam etmesi gerekiyor.

Tamam bir daha ticket atayım. 6. olacak bu umarım bu sefer biri ilgilenir. Hiç umudum da kalmadı aslında.