USKO - EUKO birleşti birleşeli charımda bi ton saçmalık var.

ID' nin başına eu# koyunca siteye giriyor ama oyuna girince char yok. ID' nin başına eu# koymassam siteye giremiyorum ama oyuna girince charım orda. Bu saçmalık yüzünden şifremi değiştiremiyorum, kilitli itemlerimi açamıyorum ne de charımı başka hesaba taşıyamıyorum.

Aylardır üşenmeden ticket atıyorum. Her birine tamam hallederiz ama az zaman ver diyorlar. Kaç ay oldu tık yok. Bir sorumlu elini taşın altına sokup " Arkadaş bu haltı biz yedik ve bir çok oyuncuyu mağdur ettik. Giderelim bunu " demiyor da yok yaz etkinliği yok efendim cadılar bayramı vs işlerle uğraşıyorlar. 2003 den beri bu oyunu oynuyorum. Eskiden hangi saatte girersem gireyim her daim PK atılacak ortam olurdu. Suçu oyuncularda değil kendinizde arayın. Çünkü kendi hatanızı gideremeyecek kadar ilgisizsiniz ve oyunu öldürüyorsunuz.

Ne banlı charımı açın diyorum ne de hacklendim diyorum. Serverları birleştirdiniz ve bir çok oyuncuyu buga soktunuz diyorum.

20 dakikada hallolacak işi aylardır ilgisizliğinizden dolayı askıya aldınız. Alın charımı olması gereken hesaba taşıyın. Çok mu zor.

Sorunumu bir GM ile paylaştığımda " siteye girebildiğin ID ile cash al, ticket at, önemli bir sorun değil halledilir. Manuel entegrasyon yapılır" dedi. 400 cash aldım. O da nafile.

Customer Support' a ya ben yanlış bir anlam yüklüyorum ya da onlar. Ne Türk ne de yabancı bir delikanlı çıkıpta sorununu ben çözeceğim diyemiyor. Neden mi. Çünkü işini yapması zor geliyor.